• 1
  • 2
Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
Ерик - помощник
Благодаря :)
Аз съм програмист и не разбирам почти нищо от тези неща. Това което ми показва гугъл за винкел 40/40 прилича на ъгли но сигурно нямате това предвид? Може ли малко по-подробно? Съжалявам, че питам толкова прости неща, но което не го знам предпочитем да питам.
chapara - майстор
Ерик написа:
Благодаря :)
Аз съм програмист и не разбирам почти нищо от тези неща. Това което ми показва гугъл за винкел 40/40 прилича на ъгли но сигурно нямате това предвид? Може ли малко по-подробно? Съжалявам, че питам толкова прости неща, но което не го знам предпочитем да питам.
Виж тази тема и ще ти се поизяснят нещата :wink:

viewtopic.php?t=39050
Ерик - помощник
Ей супер е тая тема. С толкова снимки и обяснения. Благодаря много. Дано и при мен стане така добре.
Ерик - помощник
Вижте какво се получи накрая. Не е толкова хубаво като на модела, но пак става. Един стар трион остана без зъби от лепилото между блокчетата. От друга страна въпросното лепило изобщо не е хванало тухлите, вижте на втората снимка - навсякъде където имаше лепило, тухлите се отделяха без усилие. Благодаря ви за помощта и съветите.
Прикачен файл:
20160110_191258.jpg

Прикачен файл

20160110_090502.jpg
шоп - майстор
Браво!
За програмист, който дори не знаеше какво е винкел сте се справили добре. Чест и почитания за мерака. Остава да направите някамва декоративна облицовка за да скриете пълнежа и трегера.
Успехи!
Ерик - помощник
шоп написа:
Браво!
За програмист, който дори не знаеше какво е винкел сте се справили добре. Чест и почитания за мерака. Остава да направите някамва декоративна облицовка за да скриете пълнежа и трегера.
Успехи!
Винкела го покрих с Protecta 3 в 1 и мисля да го оставя да се вижда - има хубав керемиден цвят, не е грозно. За тухлите би било хубаво да сложа декоративна облицовка, но те силно се нагряват и сигурно трябва нещо по-специално да се измисли. Най-добрият за мен вариант е пак с керамика да го облицовам, но нямам никаква идея как. По клипове в youtube съм виждал че продават пана от тънки слоеве тухли залепени върху мрежа - за вътрешна декорация имитираща тухлена стена. В България обаче, такива не съм виждал.
chapara - майстор
Ето нещо за идея:
https://bg-bg.facebook.com/marmodom/pho ... 629443273/
http://www.bg-kamini.com/k/material-za-kamini.html

А идеята ти покри ли необходимостите :?:
  • 1
  • 2

Тема "отвор 80х80 cm в стена от Итонг дайте съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: