Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
kkk - специалист
Значи гаражът е със замазка по пода, която се рони.
Стените не се ронят, но пак са със замазка, и където е минал първият майстор е с един вид, едрина, цвят и качество на замазката, после са къртили за жици/естествено ги бяха омотали/, дошъл още по-некадърен майстор, напляскал тук там с друг материал, на места влачил мазилката, на места шпакловал с тракол, писали му го/разбирай платили/ и си отишъл.
В момента всички разклонителни кутии стърчат различно от стените и са замазани със гипс и теракол.
Сега ги къртим и вкарваме навътре в стената.
Чудя се с малко средства какво можем да направим със стените и пода, че да се доведе в приличен вид-някаква настилка за пода, а пък тия стени - не ми се мисли. Може би латекс върху замазката, но всичко ще си личи отдолу, не знам.
Моля, дайте идеи, че не ми се влиза там - изглежда като изоставен строеж.
sirko - специалист
За стените една шпакловка ще скрие всичко даже и да не е майсторско изпълнение, след това един латекс от горе някъкъв евтин все пак е гараж а не резиденция.
За пода какво да кажа една здрава и силна замаска и ще заспи, или някакви плочи от тези базалтови ли как им викаха абе тротоарни :lol:
kkk - специалист
Не ми се щеше да шпакловам, защото ръката ми омаля от шпакловане в апартамента. С гипс ли предлагаш да го правя? А и не си представям как ще ми се въртят камъчетата от замазката. Мислех си дали няма нещо, с което да се облепят или облечат стените.
А за пода тротоарните плочи са много скъпи.
sirko - специалист
направи една ръка шпакловка и от горе най евтиния латекс и тва е, за пода тегли му една силна замазка и си готов кво толкова го мислиш нали все пак е гараж

Тема "Препоръчайте ми за стените и пода на гаража" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: