• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
tgv - специалист
Задължително е опитите да ги провеждаш на открито, или в проветриво помещение, защото метана е отровен и взриво опасен при определена концентрация. Успех!
troyanus - помощник
да това ще го имам предвид ( завода в който работя е с метанова инсталация и всеки ден се налага да работя в затворени помещения с оксижен) няма проблем
Junak - майстор
tgv написа:
Задължително е опитите да ги провеждаш на открито, или в проветриво помещение, защото метана е отровен и взриво опасен при определена концентрация. Успех!
Хммм, и откога метана стана отровен? :? :? :?
troyanus - помощник
мисля че колегата имаше предвид при висока концентрация
tgv - специалист
Грешка Прошка! :roll: Имах в предвид биогаз. В биогаза освен метан, има въглероден диоксид, сероводород и др.
tgv - специалист
Троянус, забърка ли манджата? Да знаеш че Чомлека се готви на среден огън, при постянна температура! За да не избягат ароматите, е нужно добре да се запечати гюведжето. [-o< [-o< [-o<
troyanus - помощник
tgv написа:
Троянус, забърка ли манджата? Да знаеш че Чомлека се готви на среден огън, при постянна температура! За да не избягат ароматите, е нужно добре да се запечати гюведжето. [-o< [-o< [-o<
скоро не съм чел по-добър коментар =D> =D> =D> =D> =D> =D> :prost: не още несъм почнал да се стопи малко снега .
troyanus - помощник
не мога да намеря решение за резервоар [-o<
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "БИОГАЗОВИ ИНСТАЛАЦИИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: