Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Тани - модератор
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lG5cEik2ABY[/youtube]



Току що попаднах случайно на това . Дали да си губя въобще времето да пробвам :?
Brave - специалист
Не, няма нужда, пълна глупост е. Скоростта на сваляне и качване се определя при доставчика и никакъв магически кабел не може да я промени.
ArturDent - Почти Безобиден
Тани написа:
Току що попаднах случайно на това . Дали да си губя въобще времето да пробвам :?
Не.
Както ти писаха скоростта се ограничава на сървъра.
Да кажем че плащаш за 10 MB/s download и 1 MB/s upload. През кабела ти могат да минават 100 MB/s или ако искаш и 1000...
Ако смъкваш за една секунда 20 MB, после сървъра прави пауза 1 секунда... и смъкваш с 0. Средно идва 10 MB/s
Цялата тая дандания става за ms а не за секунди, но принципа е същия..
Тани - модератор
Е , ако поне 1% се съмнявах, че има вероятност да стане щях да измъкна топчето с Лан кабел от мазето и да пробвам :wink: Все пак ми стана интересно обяснението на "явлението" - все едно говори за градински маркуч :lol:
NeoBoss - специалист
направо се чудя колко са прости тие американци.. той моля ти се доказал. Само като пуснах вори повторен тест на скороста до същата точка която бях тествал преди това си , увеличих със 20% интернета направо съм бог хахахахахах

стандартния инернет кабел осигурява 100 Mbps скорорст. Което е бая повече от тези скорости с които работи момчето :D. Общи линии да имаш тръба Ф100 по която тече 1литър в минута вода , да сложиш отгореи една тръбва Ф50 и да викаш че магически водата ще стане на 2литра в минута хахахах. Просто съм шокиран от това че видимо си вярва.
world_explorer - специалист
Че и математика не знае това момче. Направо си е за двойка. Когато съкращава L забравя да съкрати в първото събираемо. :-D

Тема "Удвояване на Интернет скоростта - безплатно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: