• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
bulhomes2 - майстор
Понеже раздела е не е за вярване и аз самия не мога да повярвам как стана. Телефона ми беше на покрива на колата и един камък от гедоре. Забравил съм, че е там и тръгнах да карам едни хора до манастира и да обиколя няколко мототехники за чаркове. По пътя си потърсих телефона в джобовете, но като не го намерих, реших, че съм го оставил на масата в гаража. Днес имах няколко важни разговора и ми трябваше. Като се прибрах го потърсих веднага на масата и след като не го видях вяло погледнах към покрива. Направо ми се подкосиха краката. Там беше. А бях минал между 20 и 25 км полуградско.
А не е като да нямаме дупки и то сериозни - mladkal миналата седмица прави гума в Троян заради дупка. Отивам до тотото.
radius - майстор
Да не караш хидравличен Ситроен :rock:
bulhomes2 - майстор
Тц. Рено Сценик, ама много не съм доволен от него. Виж как ме сети да се пофаля и в Рено форума....
SMITH 357 - специалист
Темата ме провокира да си спомня един изключителен епизод с две борчета през 1996 г. Тръгнали двамата синковци с една междинна тройка БМВ от София за да свършат една работа в бензиностанцията преди Самоков. Работата свършили, но човекът люто им се заканил, че живи в София няма да стигнат. Двамата хилейки се се качили в тройката и давай към офиса. Шофьорчето отворил шибидаха, и в този момент нещо влетяло и право в краката на спътника. След това изревали - гранатаааа, рязко спиране и лягане с подскоци в канавките. Е, нищо не гръмнало. Оказало се, че една тухла - Нокия 150 е била забравена на покрива на колата. И нали са много умни, взели че разказали историята. За количеството на бъзиците нямам информация.
:supz: :supz: :supz:
heaton_asd - специалист
аз така си возих най-хубавите ми клещи горе на шибидаха -но за късмет като я прибрах в гаража си бяха там.
ArturDent - Почти Безобиден
Имам един приятел който използва този номер като го спрат катаджии.
Искат му документите и той започва да се вайка, че ей сега е зареждал и си е забравил документите отгоре на колата
Ченгетата го пускат да ходи да си ги търси по пътя :)
heaton_asd - специалист
ArturDent написа:
Имам един приятел който използва този номер като го спрат катаджии.
Искат му документите и той започва да се вайка, че ей сега е зареждал и си е забравил документите отгоре на колата
Ченгетата го пускат да ходи да си ги търси по пътя :)
Малко извън темата- Те катаджиите по вашия край явно са мили като зайчета.
Нашите тука-като те проверят и всичко ти е наред-веднага се захапва на фразата "защо слагаш колана в движение" :shock:
sdeath - специалист
Ха верно голям късмет си изкарал , напомня ми един филм където едно семейство тръгва на път и забравя столчето с бебето отгоре на колата и така 10-20 км :)
filmatoplo - майстор
Сега се сещам че,оня ден слагах нещо на тавана на колата и после карах из града , но не се сещам сега какво ми липсва :? .
майсторчето страхил - специалист
:-D аз пък возих без да падне 5 км. по черен път една порцеланова чиния върху капака на багажника на жигулата .Така че нищо не може да ме учуди :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Карах над 20 км с GSM-ма на тавана на колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: