Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
asinka - специалист
Виждам, че темата е доста старичка , но ме заинтригува..
А относно това:
mandata написа:
Абе дано скоро изобретят и телепорта, защото мисля да си взема един. :lol:
А за машината на времето - нямам думи. Може и да са е измислили, но е пазят в дълбока тайна и за сега прехвърлят само динозаври и разни животни в "праисторически парк"
искам само да напомня, че преди да се изобретят много от днешните апаратури, за тях се е мислило точно по този начин :)

Така че дерзайте!
pipbel - майстор
че защо пък не - бюджета ми за 4 климатика ще e 6500-7000лв
Що да не си взема вместо тях едно такова "чудо" за 8 хилки ?

Ама кой ще ми докаже че ще ми е по-изгодно ? :?: :cool:
MMIel - специалист
Най-големият проблем на човечеството е липсата на ирационално мислене. Човек така е устроен че, ако едно нещо не го разбира го обявява за невъзможно дори ако това нещо вече е открито, той пак продължава да отстоява тезата си защото не го разбира. Това е единия фактор който е пречка за бързото навлизане на новите открития в живота на хората. Има доста примери от миналото които потвърждават твърдението ми (учени са преследвани, обявявани за луди и убивани само защото новото откритие не се вписва в каноните на времето в което са живяли). Другият фактор, това е икономическият ... там на всички ни е ясно как се спират разработки само защото са в ущърб на някоя голяма компания. Най интересното е че ако аз обява че съм открил топлата вода всеки би ми се присмял и би казал "поредният откачен с неговата свободна енергия", ако го направи някоя българска фирма работата че е същата, но ако фирма от ранга на Мерцедес(примерно) направи иновация, то цял свят би и обърнал внимание. Добре че е интернет и плъзнаха всички тези сведения за свободните енергий, и полека лека нещата се променят и мисленето на хората се разчупва, защото това глобално свободно пространство все още няма как да се контролира. Пълно е с всякаква информация и просто трябва да се чете и да се опитва, а най лесното е да се каже че всичко е несериозно и са празни приказки
Spassow_lbg - специалист
както е казал шопа, когато застанал пред жирафа в зоопарка:
Такова животно нема
:lol:
bai_bradyra - специалист
.. как стават откритията .. всички знаят , че нещо не може да стане..
намира се един който не го знае .. и го прави :lol:
SHL - специалист
bai_bradyra написа:
стара тема .. пак не гледам датите. :datz:
Темата е от Мар 31, 2006
На мен ми стана интересно и сега след почти 4 години много искам да знам дали това изобретение работи и се продава.
В началото на темата доста хора са се изказали негативно за "туй нещо".
Аз и до сега не съм чувал за този вид отопление. Това не е от ресорите които разбирам, но ако някой знае бих искал да сподели с нас дали изобретението вече е на пазара, ефективно ли е или е било поредната химера?
boltik - специалист
Това да не са ония печки от руските подводници за които много се изписа по форумите.Аз така и не можах да видя снимка някъде качена :?
Мисля че става въпрос за нещо такова - http://novatoplina.com/
sherii1969 - помощник
Някой ползвал ли е подобно чудо , и как тогава котлите още се продават ,да им робуваме всяка зима!!!Ако наистина работи може ли повече инфо ,Мерси!!! :?
petar2kolev - специалист
boltik написа:
Това да не са ония печки от руските подводници за които много се изписа по форумите.Аз така и не можах да видя снимка някъде качена :?
Здравейте. По въпроса за отоплението което цитира колегата мисля, че за това става дума.

Прикачен файл

IMGP0815 (800 x 600).jpg
IMGP0815 (800 x 600).jpg (108.76 KиБ) Видяна 15539 пъти

Тема "100 евтини печки вече греят в страната" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: