• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
topalski65 - помощник
манихеин написа:
Аз пък избягах от къщи. Дойде ни на гости един и започна да се разпорежда с всичко, почна да ме ограничава, да ми краде парите, и аз, за по-лесно, взех та избягах на по-хубаво. Сега се опитвам да давам акъл на останалите в къщи кое им е кривото, 'щото много ме боли за това, което става в къщи.
Метафората не е много точна,но ще ти отговоря в същият стил.Проблемът е,че аз имам идеален дял от ''къщата'' наравно с теб.
stivemaster - майстор
Това не е метафора, а заяждане от човек който не е можал да те последва.
Версията с използването на тази опаковка, за транспортирането и на още "нещо" във въглищата е достойна за разследване и си струва да се уведоми полицията там затова.Сигурно знаеш какво ще последва.
Силно ме притеснява обаче (няма значение точната цена на обработения чам в Испания) как не възприемате бракониерството, като кражба и от самите вас .
mirix - специалист
По груба сметка в този сандък влизат 0,04 м3 материал. При цена от 360 лв м3 както искаш го смятай. А дали тази фирма не се занимава с преработка на дървесина и не прави екобрикети от отпадъците ? Не се и съмнявам ,че има и малко кражба , но сметката си е сметка.
vvg - специалист
Преди век/цитирам по памет/Форд е искал двигателите за колите му да се доставят от производителя в сандьци ,с дебелина на дьските 6 см,от които после са правени седалките на колите... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
mirix - специалист
Е то и японците искаха ел. котлоните раховец да не са с 1 м. а с 1,5 м. кабел., Харесваха нашите мотокари когато антитежестта беше от метал а не бетон ама :rock:
hidrazin - майстор
mirix написа:
Е то и японците искаха ел. котлоните раховец да не са с 1 м. а с 1,5 м. кабел., Харесваха нашите мотокари когато антитежестта беше от метал а не бетон ама :rock:
Само митове и легенди.
:partyman:
mirix - специалист
Е да ама сега и това няма , а легендата за салам в който няма месо и то на цена за сухи деликатеси :butthead:
svetli_44 - специалист
Пътувах във влак и един човечец започна тема за това какво се внася и какво се изнася от нашата родина. Каза че е тираджия и внася в БГ сухо мляко и др прахообразни '' млечни продукти'', Каза че преди 40 години неговите родители са пробвали да хранят животните с подобни боклуци, но животните не ги яли, какво излиза че ние сме по зле и от животните, както казва колегата отгоре и месото не е месо, стандарта Стара Планина още помня че ако не се лъжа Сами М ги бяха изловили със всякакви боклуци дето слагат в уж утвърдения стандарт ..
boltik - специалист
Здравейте,аз съм чувал,че отначало са ги произвеждали с оловни противотежести.Тогава всичко е било за копейки и се е продавало за валута.Получава се,както е било с медните рудници.Рудата излиза на минус,но патрона вече е на плюс.
  • 1
  • 2

Тема "Български абсурди зад граница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: