Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
iivanov - майстор
Това не е за бисерите.Не е и за "мъдри мисли".Това е проникновение свише.
tanosliven - специалист
А не ли подобре да свуржа запалката за цигарите с бутилка газ и да сложа по-голяма саксия.Мисля си АЗ! :-D :weedman: :weedman: :weedman: :weedman:
big_death - специалист
Хам чи то да взимаме 2 комплекта саксии и да ги ръгаме в камините бре - от там ще загряваме водните ризи и няма да имаме и миризми даже :-D ! За кво са ни дърва и донбаз като можело на свещи :megaeek: [-o< :-({|= :prost:
hidrazin - майстор
ArturDent написа:
П.П. Топлината отделяна от човек е 200-500 W/h, така че при едно яко еб...не ще получиш същата топлина + кеф. Е ако издържиш час, де. Ако секса пък е групов...
Еее... Колко ще изкара така? Трябва яко да .... за такава отделена топлина. Иначе си е 100-тина вата като си пиеш ракийката. :-D
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 40#p436758
Имам наблюдения още от преди много години в една дискотека. В началото пускат вътре един голям калорифер - от старите с много реотани и пак си е хладно. като се напълни заведението го изключват. Като почне дискотеката отварят да проветряват, Става доста горещо. :)
:partyman:
alsted - майстор
От друга страна, не се сещам в никоя църква да е много топло зимата. И там се събират много хора и се палят много свещи ... Вярно, че е много висока и сигурно ще кажете, че топлото бяга там ...
fox_vt - майстор
Тъй тъй топлината от едната свещ ще мине ей от там после от там и накрая ще затопли като за печка с дърва.То малко като оная печка с крушката и тенекията от сирене :lol: И за кво ми трябваше да си купувам климатик,ама тъй е като глупавие фреон незнае от къде да мине да си увеличи вътъка :-D
VLADO66 - майстор
Егати простотиите се изписаха до тук :lol:
КИМИ - специалист
ArturDent написа:
П.П. Топлината отделяна от човек е 200-500 W/h, така че при едно яко еб...не ще получиш същата топлина + кеф. Е ако издържиш час, де. Ако секса пък е групов...
Ако ще се грееш с е..не- намери си циганка- те са по-горещи и излъчват 50% в повече W/h.
fbr - майстор
Баф туй е.ане, в студена стая.
nikolson - майстор
Бе на млади години и това сме правили, даже и под открито небе.
Това за циганката ме подсети за един виц.
Софи М. и Дичо правят френска любов. По някое време Дичо вдига глава и вика на Софито.
-Софке, вземи пръ...и, да влезе малко свеж въздух...

Тема "Изкупиха ни саксиите !!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: