• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
MamaMy - майстор
hidrazin написа:
Хмм...MamaMy. дай милионче на заем. Ще си го връткам 5 години и ще ти го върна пак толкова, милионче... :?
:partyman:
Аааа, не Хидра, не така. Няма проблем. Ще ти дам милионче назаем. Само ще подпишем едно договорченце. Няма да измислям въобще нищо ново. Ще изкопираме моето от настоящия ми кредит. :-D Е, те тогава се оправих в живота.
fu4ko - специалист
Тъкмо се зарадвах,че ще мога да отложа вноските по кредита и то взе,че се оказа неверно :-D
hidrazin - майстор
MamaMy написа:
...Само ще подпишем едно договорченце....
Ама ако може аз да са си го съчиня с някои си мои условия. :-D
И бива ли такива работи? Колегата fu4ko за малко да получи инфаркт!!! :shock:
:partyman:
fox_vt - майстор
fu4ko написа:
Тъкмо се зарадвах,че ще мога да отложа вноските по кредита и то взе,че се оказа неверно :-D
Ти пак може да си ги отложиш,само трябва да си намериш сигурно и закътано местенце,за предпочитане не на тая планета :-D
fu4ko - специалист
fox_vt написа:
fu4ko написа:
Тъкмо се зарадвах,че ще мога да отложа вноските по кредита и то взе,че се оказа неверно :-D
Ти пак може да си ги отложиш,само трябва да си намериш сигурно и закътано местенце,за предпочитане не на тая планета :-D
Да бе да.Казвали са ми хора които дължат,че са ги посещавали разни костюмирани,питали са,гледали са,па са си заминали
nikolson - майстор
Ако дължиш на банката 100 долара, това си е твой проблем. Но ако дължиш на банката 100 милиона долара, това вече е проблем на банката
Andri01 - майстор
Съживяване на стара тема ,нооо малко в страни:). Е,просто и това не е за върване/ не че е добра новина/: "...„4 убийства с 5 жертви се случиха в страната само за 6 дни. ..." - от днешните новини! Излиза,че 5-тия човек е жертва,но не е убит! Ей,умни журналисти :?
hidrazin - майстор
Andri01 написа:
...„4 убийства с 5 жертви се случиха в страната само за 6 дни. ...
Що бе? Ако едното убийство е двойно, сметката излиза. :-D
:partyman:
Andri01 - майстор
Да,но при него пак има две убийства-мъжа и жената! Не е едно,нали?Абе журналистите понякога стават смешни,като вземат да се правят на интересни!
  • 1
  • 2

Тема "Това пък съвсем не е за вярване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: