• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
kvd74 - специалист
Привет на всички.Преди време се качвах на тавана и намерих 3 кутии Бернщайн лак,на Оргахим /яката марка :) /от 1974 и 1976год.производство.В картонени,леко хлътнали кутии е лака,но напълно годен за ползване/едната я похарчих вече/.Реших,че ще ви е интересно да видите и прочетете това.
Прикачен файл:
Изображение2506.jpg
Прикачен файл:
Изображение2505.jpg
hidrazin - майстор
:-D Четем, четем и също така виждаме че тогава се е работело по БДС и е имало ОТКК - видно и от надписите. :shock:
:partyman:
parketmilanov - специалист
ауу после да му е яка душичката на този който ще го маха ...почти кат камък ,
А как миришееееее! :)
аз скоро си намерих 1 кашон реактивен лак малко по-млад 90 те години но напълно свеж ...не бих си го ползвал в нас...да си призная ....още имам спомени докато лакирахме с "този напълно натурален продукт с аромат на теменужки "
:rock: :rock: :rock: :rock:
dadko - майстор
Гаранционен срок- 1 година!!!!
inspo - майстор
Гаранционният срок е различен от срока на годност, ако за това са ти удивителните :lol:
dadko - майстор
inspo написа:
Гаранционният срок е различен от срока на годност, ако за това са ти удивителните :lol:
И- как трябва да си тълкуваме този текст?
nikolson - майстор
dadko написа:
inspo написа:
Гаранционният срок е различен от срока на годност, ако за това са ти удивителните :lol:
И- как трябва да си тълкуваме този текст?
Долу - горе едното е гарантиран срок, а другото пределен. Лакът е Лакпромски, а не Оргахимски, но това не е много важно, защото е по стандарт и няма особено значение мястото на производство. През 1976 г петролът е около 8-10 долара, тъй че цената е нормална.
Ама едно време и китайските стоки не бяха сегашните... :-D
schuldiner - майстор
Абсолютно годен си е, аз също имам няколко кутии реколта 84-та. Разлика има и е в полза на старите, а ако им добавя двойно разредител, горе-долу наподобяват сегашните...
kvd74 - специалист
nikolson написа:
dadko написа:
inspo написа:
Гаранционният срок е различен от срока на годност, ако за това са ти удивителните :lol:
И- как трябва да си тълкуваме този текст?
Долу - горе едното е гарантиран срок, а другото пределен. Лакът е Лакпромски, а не Оргахимски, но това не е много важно, защото е по стандарт и няма особено значение мястото на производство. През 1976 г петролът е около 8-10 долара, тъй че цената е нормална.
Ама едно време и китайските стоки не бяха сегашните... :-D
Две различни кутии са колега/виж първата снимка/.На оргахимския датата беше 1974г.
  • 1
  • 2

Тема "Лак на 40год.и все още годен!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: