Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Lisko - майстор
velsi написа:
- 350 000 имейла (само физически лица), за 150 лв.
Имейлите са истински и реални, проверени са в системата за защита на лични данни, и са премахнати имейлите на хората, които не желаят да получат търговски съобщения.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ще излезе че 350 хиляди човека нямат нищо против да получават търговски съобщения
profesionalist_wood - майстор
На мен ми звъня някакъв номер и телефона ми изписва че е от гр.Бурса ,Турция и звъня яко 1 час. Кой идиот ще държи 1 час телефона долепен до ухото? Мозъка му ще се изпече като в микровълнова :lol:
Често ми звънят и телефонни измамници и реват че жентаа си е счупила крака,питам ги къде си е счупила крака а тя вика -Счупих си крака! и затворих и по произношението й съдя че е от плевенско щом казва думата „белА„ тоест беля
bivolan - напреднал
Служебните телефони са ни IP и когато звъня на някой с Вивакомски номер обикновено ми излиза името. И често са питали-Абе ние познаваме ли се? Просто е въпрос на настройки и не е задължително да е някаква такава колекторска фирма или Фирма занимаваща се а активни продажби. Доколкото знам проблемът се наблюдава при Виваком само.
bulhomes2 - майстор
То не е проблем. Новост е не го знаех и затова пуснах темата. Иначе не е лошо. Предполагам, че го очаква силно развитие в бъдеще.

Тема "Неприет разговор от непознат, а излиза име?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: