Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
jordanvass - майстор
Да, но тогава би го виждал в указателя, а той казва, че го няма.
Johny - майстор
Рекох и аз да полюбопитствам, набрах номера и.... : " Вие се свързахте с телефонния секретар на КастъмКеар БГ, моля изчакайте, ще се свържем с Вас при първа възможност" .
Не им знам тарифата и ги изключих.
Малка справка в Гуглето даде това: http://customercarebg.com/bg/ .
Нашите предимства са:

Лично отношение
Съдействие и взаимна работа с клиента
Сертифицирана платформа
Подход към работата с ентусиазъм
Работим ЗАЕДНО с вас за постигането на Вашия успех

Имате нужда от бпо, маркетингови проучвания или директни продажби по телефона
Има едни навлеци дето периодично ми предлагат финансови операции. Блокирах 2-3 номера, но те са упорити и вече им казвам, че "оставете ме на мира" , са най-любезните думи и да ме послушат, за да не им казвам останалите.
Един път попитах от къде ми имат номера и ми казаха, че в България / а и не само/ всичко се купува.
И те така :) .
bulhomes2 - майстор
Купувал си акции някога. И на мен ми се обаждат, а на жената не и аз се чудих що така. Много се радват като им кажеш, че си готов да инвестираш между 7 и 12 лева.
Johny - майстор
Фирмата е на твое име, нали? Нищо не съм купувал. Предполагам, че някъде, където съм дал фирмена информация и тел. за връзка, някой възмездно е споделил данни.....
ArturDent - Почти Безобиден
bulhomes, Johny,
Преди време ви писах как отказах такива. Разни ми звъняха даже по два пъти на ден.
Та значи като ме наберат, първо казвам че ще ги слушам.
После като почнат да си пеят песента, просто оставям телефона отворен на масата и те си дрънкат, без да ги слушам изобщо.
След 5-10 минути затварям.
След един месец влязох в черния им списък и повече не са се обаждали.
Е случва се сега един път месечно, като се появи някоя нова фирма, ама ги лекувам по същия начин.

Ако направо им отказваш не върши работа, след известно време пак се опитват. Отговаряш ли - значи има жив човек. Нещо като спама - никога не се отговаря или "unsubscribe", веднага разбират че този е-майл е активен.

Най ме дразни като искат да говорят с "управителя". Даже ги мързи да ми потърсят името, че даже и името на фирмата.

Даже и данъчните, като се обадят ми питат за г-н ЕдиКойСи....
Последна промяна от ArturDent на вт авг 25, 2015 7:16 am, променено общо 1 път.
nikolovvd - майстор
Johny написа:
... всичко се купува.
И защо да купуват?
Като влезеш във Апис във фирмения регистър и вкараш някакво вярно ЕГН и от там като почнеш да вадиш информация, че и свързани лица вади, при това с ЕГН, №на Л.К. адрес и т.н.
Само време за губене да имаш.
Веднъж един от ДАНС, но по късно разбрах, че е от там, ме пита от къде да се снабди с програмата НАРОД.
Казах му, че в който и торент да влезе може да си я изтегли, а ако има познат в общината и на "тепсия" може да я получи. А той отвори едни очи като грамофонни плочи.
Johny - майстор
Това със свободния достъп не го ли прекратиха? Я дай някой линк, за да не ровя излишно. Аз като гледам, там почти всичко е платено. Дори да има достъп, това е досадна работа. Сигурно има по-лесен начин. Преди време на един приятел му удариха колата в София, която се кара от сина му там. Ами позвъняха му от КАТ, а е сигурен, че на тях не е давал телефона си. :-D

Артуре, сега си спомням, че беше писал по този въпрос, ама де акъл да помни?
velsi - Почетен майстор
от:
"Имейл Маркетинг" (marketingbg2014@gmail.com)
дата: 26.08.2015 04:59
до:
"velsi" (velsi@abv.bg)
Здравейте,
Продавам списък с имейли, на частни лица и на юридически лица. Използва се за имейл маркетинг. За начинаещи търговци и нови фирми е лесен и евтин вариант за старта на бизнеса Ви, за да привлечете нови клиенти.
Списъкът съдържа 500 000 имейла за 200 лв.
Можете да закупите и част от него:
- 120 000 имейла (фирми + физически лица), за 60 лв.
- 200 000 имейла (фирми + физически лица), за 100 лв.
- 150 000 имейла (само фирми), за 150 лв.
- 350 000 имейла (само физически лица), за 150 лв.
Имейлите са истински и реални, проверени са в системата за защита на лични данни, и са премахнати имейлите на хората, които не желаят да получат търговски съобщения.
Заедно със списъка получавате безплатно, програма за изпращането на мейлите. Програмата лесно се ползва, има с нея инструкции за инсталирането и за работа с нея.
Имам списъци за:
Гърция, 400 000 имейла, цената е 150 лв.
Румъния, 250 000 имейла, цената е 100 лв.
Ако искате списъците: България + Гърция + Румъния, цената е 300 лв.
Имам списъци за други държави, ако Ви интересува попитайте.
За поръчки пишете на имейла.
Поздрави
Съгласно Закона за електронната търговия този мейл е непоискано търговско съобщение.
Вашият адрес е взет от публичното пространство.
Ако не искате да получавате подобни писма, върнете писмо с тема "UNSUBSCRIBE".
MamaMy - майстор
При мен един си призна, че информацията я взимат от търговския регистър. Естествено това стана след като го въртях на шиш и го обвиних, че не чете вярно и е сгрешил :-D
jorkataG - специалист
По въпроса за това че излиза името на човека вместо номера е услуга която обаче не знам как се активира. На мен ми се е случвало да ми се обаждат от Виваком и излиза името на човека вместо номер и същият съответно ми се представя. Понеже имам една позната във кол центъра и тя ми каза че те са си направили така на сл телефони наместо номер излиза име. Предполагам че и за други може да се прави но се плаща ама колко не знам.
А за имейл или тел. номер щом си го пуснал публично всеки може да ти се обади дори и да не те познава а търговският регистър е свободен отчасти.

Тема "Неприет разговор от непознат, а излиза име?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: