Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Lisko - майстор
Не се случва често щото повечето пъти звънят приятели, но се случва когато например звънят от банки, червения кръст и прочие институции. Случвало се е и с "частни лица".
colyo - специалист
При мен се е случвало ако ми звънне някой, който има вайбър и в същото време и моя е включен.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Обикновено повечето Нокии правят точно обратното. - да не изписват името на позвъняващия.
Този проблем се появява когато един номер е записан 2 или повече пъти с различни имена.
Но за твоя проблем не бях чувал. - сигурно има такава услуга.
bulhomes2 - майстор
Само при Лиско е нормално явлението...
todor_kynev - напреднал
От виваком званят да предлагат услуги и номерата им излизат с имената на операторите,същия случай имах и аз само дето вднигнах и си поговорих с каката.
Chefo77 - майстор
todor_kynev написа:
От виваком званят да предлагат услуги и номерата им излизат с имената на операторите,същия случай имах и аз само дето вднигнах и си поговорих с каката.
Успя ли да я навиеш? :)
todor_kynev - напреднал
Не,тя ме нави :mrgreen: и сега имам цифрова телевизия на село.
1115 - специалист
100% е служител на Виваком - и на мен ми се е случвало.

А по въпроса за номерата - много телефони разпознават името само по последните 6 цифри и понеже имам няколко телефона с еднакви последни 6 цифри съм гледал много хора, които се шашкат от това.
nikolovvd - майстор
Явно това е някаква нова услуга за корпоративни клиенти.
Преди като ми звъняха от банки, фирми за кредити и други подобни досадници, ми излизаше "личен номер" или "скрит номер", или още по-отдавна само цифрите. Аз като човек - инат не вдигам на непознати, защото ми писна да ми предлагат кредити при "изгодна" лихва. Явно някой са се прехвърлили към тази услуга, за да достигнат и досаждат на хората.
Ако си мислят, че няма да им правя сечено - много се лъжат!
toolegittoquit - майстор
Интересното е, че за поддържани телефони и SIM има OTA услуги, така че не знаеш какво може да ти обновят в SIM-а. :-D В тоя SIM има раздел за служебни номера, където са запаметени полиция, пожарна и т.н. Може като нищо да ти вмъкнат и някой друг номер. И ще ти излиза! :mrgreen:

Тема "Неприет разговор от непознат, а излиза име?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: