Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
hrpankov - специалист
....циганин или крадец да ти подмине буркан с месо, суджуци, луканки???... айде-де!!!..... гаранция = 100%... пробвайте с два-три буркана пача!
kuger - майстор
hrpankov написа:
....циганин или крадец да ти подмине буркан с месо, суджуци, луканки???... айде-де!!!..... гаранция = 100%... пробвайте с два-три буркана пача!
Ами, бригадата е била Б.Т.Ц., т.е. интернационал.
hrpankov - специалист
....щом яде и пие крадено значи е виновен!!!.....
lov - майстор
Не знам дали някой се сеща за вица:
Пита един.
Мъничко червеничко мирише на нафта?
Пълно мълчания и леки догадки.
И след като няма предложение казва отговора.
Ягодки
????????? Ма що да миришат на нафта.
- Е вие ли ще ми казвате с какво да си поливам ягодите.
:lol:
Та и със спирта е същата работа. Да не би на всичките шишета с разредители и разните му химикали дето си ги държите заключени в работилниците или в мазетата да имат етикети какво е съдържанието. Заключено и затворено за да се покаже че там няма работа. От там на татък след като е решил да го пие си е негов личен проблем. Да не би веднага да го почват още на място щото после върви доказвай че го е откраднал от твоето мазе точно. И ти си виновен че не си поставил надпис и жива охрана. То колко народ у нас се изтрови от антифриз само. Па били объркали шишетата. :) Е с антифриза разминаването е по леко. Големия страх и разкарването по болниците. Което е пак за наша сметка де.
:partyman:
Chefo77 - майстор
К'во объркване бре, баце - няма такова нещо като объркване. Ти можеш ли да сбъркаш жена си с комшията от съседния блок? Не, нали? Просто са били толкова пияни, че са решили да пробват какво ще стане, ако продължат с антифриз ... нали има "ол" накрая. При мен антифриза и течностите за чистачки стоят много много далеч от виното. Силно ме съмнява да има някой, който пази антифриз в хладилника ... Или между бутилките с ракията.
lov - майстор
Аз кат съм на такава фаза се заглеждам в комшийката не в мъжо и. :razz:
Явно говориш за някакъв конкретен случай и до колкото разбирам бая народ се е натровил на купчина. Айде 1-2 да са зле но все винаги в една компания има някой по тавряз че да ги завърне.
Аз знам поне за два случая в които няма как да се докаже истината. Но на човека явно му е писнало и ливна тубата с антифриза във виното. Пък и антифриза на вкус си е сладичък та и да е било киселаж таман го е направил пивко и да им се намича по лесно. :)
И последствията са ясни болницата и оправията е само хемодиализа. Ма от де е взел виното не се казва. И официалната версия е че е сбъркал шишетата. Нали знаеш че бит и ''такован'' си не признават. А и тоя дето е забъркал ошафа да не е луд да си признае официално. :cool:
hrpankov - специалист
....значи извода какъв е: не е за жалене тоя дето се жали!... койту мисли кат'мени - пу иднъ малкъ ракийцъ сигъ и виднагъ!!!!!!!!
ArturDent - Почти Безобиден
lov написа:
И последствията са ясни болницата и оправията е само хемодиализа.
Първа помощ при натравяне с антифриз е да се насмучеш яко с нормален алкохол.
КИМИ - специалист
Тези идеи за примамки с отрова на 99% ще свършат зле за вас,
мислете малко с тия глави, доколкото ми е известно за убийство все още се лежи
според НПК, а има и елемента на отмъщение от роднините му- пребивания, пожари и т.н.

В БГ няма законен начин да нараниш крадец, разберете, че законите в тая страна защитават мангалите и мутрите, единствения начин за борба с тях е Терминал2.
kuger - майстор
hrpankov написа:
....значи извода какъв е: не е за жалене тоя дето се жали!... койту мисли кат'мени - пу иднъ малкъ ракийцъ сигъ и виднагъ!!!!!!!!
Не е ли малко ранко :?
ArturDent написа:
lov написа:
И последствията са ясни болницата и оправията е само хемодиализа.
Първа помощ при натравяне с антифриз е да се насмучеш яко с нормален алкохол.
Наистина е така!
Нека първо да дръпнем по един антифриз :-D

Тема "Случайни ли са обирите по селата и вилите" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: