Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
DundyTheCroc - майстор
Още преди към 20 години на едно приятелче няколко пъти им тарашиха вилата, крадоха захранващите кабели, един куп поразии. За Сливен иде реч, а баща му тогава беше шеф на полицията, а после шеф на частен СОТ. Бай Манго на подбира :-D
Andri01 - майстор
Слагаш една табела: "Не влизай,ток,опасно за живота"! после отвътре подходяща система от жици/ да задейства само при влизане с взлом/ и това е! Ако влезе и го убие тока-предупреден е! А иначе: " аз съм мазохист и обичам да си пускам голи проводници с ток из вилата" ! А и все пак вилата е моя!!Това сме го обсъждали с един адвокат, по наказателните дела! Като принципно решение!
krasi92 - майстор
kuger написа:
marian1 написа:
Слагането на табела с надпис за видеонаблюдение, има обратен ефект - започват да си крият лицата! Целта е да го видиш нали? :wink:
Слагат се тротилови шашки с капсул-детонатори, добре затрупани със средно големи камъни! Предварително изкопани дълбоки ями за съхранение на "улова", после "ми, не знам" :?
Друго не помага!
Ма много си агресивен бе-що не пробваш нещо по цивилизовано
kuger - майстор
krasi92 написа:
kuger написа:
marian1 написа:
Слагането на табела с надпис за видеонаблюдение, има обратен ефект - започват да си крият лицата! Целта е да го видиш нали? :wink:
Слагат се тротилови шашки с капсул-детонатори, добре затрупани със средно големи камъни! Предварително изкопани дълбоки ями за съхранение на "улова", после "ми, не знам" :?
Друго не помага!
Ма много си агресивен бе-що не пробваш нещо по цивилизовано
Не съм си пил хапчетата днес!
Да, може и един контейнер за отпадъци, обаче ме съмнява да им подейства с миризмите си. :partyman:
Pooh - майстор
kuger написа:
Не съм си пил хапчетата днес!
Да, може и един контейнер за отпадъци, обаче ме съмнява да им подейства с миризмите си. :partyman:
Ще им подейства - привличащо. :wink:
hrpankov - специалист
...абе сложи в мазето 4-5 бутилки вино с етикети от реколта преди 4-5 години и сложи вътре сода каустик....оно ке си покаже!
Chefo77 - майстор
krasi92 написа:
kuger написа:
marian1 написа:
Слагането на табела с надпис за видеонаблюдение, има обратен ефект - започват да си крият лицата! Целта е да го видиш нали? :wink:
Слагат се тротилови шашки с капсул-детонатори, добре затрупани със средно големи камъни! Предварително изкопани дълбоки ями за съхранение на "улова", после "ми, не знам" :?
Друго не помага!
Ма много си агресивен бе-що не пробваш нещо по цивилизовано
Може - автоматична система за своевременно замесване, втасване, изпичане и поднасяне на тестени изделия. И малко солчица. Като сме цивилизовани, да вземем да им поднесем топла питка, какво ще кажеш? :wink:
Никой, когото не съм канил, няма място в имота ми. Още повече когато аз не съм там.
lov - майстор
hrpankov написа:
...абе сложи в мазето 4-5 бутилки вино с етикети от реколта преди 4-5 години и сложи вътре сода каустик....оно ке си покаже!
Това е запазена марка на руснаците. Само че начената бутилка с водка и вътре доляти 100 грама метилов спирт.
Не че и кражбите са спрели. Но след началния бум са намалели драстично. Вече са се изучили всичко друго се краде, но не и какъвто е да е вид алкохол и консервирана храна. Е след толкова много окьоравели няма как да няма ефект.
crez - майстор
Лошото е в това, че мангалите не консумират краденото, продават го за жълти стотинки. Така, може нищо не подозиращ човек да го отровиш със содето.
kuger - майстор
hrpankov написа:
...абе сложи в мазето 4-5 бутилки вино с етикети от реколта преди 4-5 години и сложи вътре сода каустик....оно ке си покаже!
И това не става. Мазето пълно с буркани консерви, включително и свинско с кис. зеле, не са пипнали нищо. Само кабели, въжета и медни изделия.

Тема "Случайни ли са обирите по селата и вилите" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: