• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
pipilica - майстор
Много интересен филм, има субтитри, направо да не повярва човек, но все пак го гледайте.
https://www.youtube.com/watch?v=YKueInBh4wE
https://www.youtube.com/watch?v=1kLe8Zw4yXI
Като го гледате тогава мое да коментирате.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Рзписвам се и чакам коментарите
vgeorgiev - специалист
Изгледай Zeitgeist и филмите на Майкъл Мур.
infomar
Изгледах филмите и не мога да разбера какво става.... уж имам обща култура, а не мога да схвана как физически това става..... а кадрите са достоверни :?
pipilica - майстор
Аде къде отидоха останките.
Andri01 - майстор
Извънземните също имат "вторични суровини"! :)
hidrazin - майстор
Няма какво повече да се гледа. Каквото било, било.
Ся че самолетите се врязаха, предполагам никой не оспорва?
Друг е въпроса кой им го турна на хамериканците - терористи, или те самите като инсценираха терористично нападение.
На тях им е толкова отбраната. Какво чудно има?
Кой не е решил, той не го е турнал в която си част на ХВАЩ си иска.
То на Пентагона им го турнаха ... :lol:
:partyman:
jordanvass - майстор
Абе то и за самолетите има спорове... Доста теории твърдят, че на толкова ниско тия джетове няма как да достигнат такава висока скорост, с каквато се казва, че са се врязали. И сякаш потъват непокътнати в кисело мляко, а не се размазват в железобетонна конструкция. Дупките, които оставят, също изглеждат неестествени... еле тая на Пентагона, все едно боингът е бил без двигатели и криле - само една кръгла дупка останала. Май никога няма да разберем какво точно се е случило. На мен надеждата ми беше в Путин - той все подхвърля, че крие коз в ръкава си и знае истината, но не я казва. Май ще я изтъргува за нещо, както обикновено правят руснаците.
hidrazin - майстор
Не може да има спорове за самолетите. Иначе трябва да е ебaти масовата психоза.
Че е имало самолети и са се врязали в сградите за мен е несъмнено.
Друг е въпроса кой кой стои в дъното на нещата - дали наистина терористи или ХВАЩ сами си го турнаха на хората.
Останалото с конспирациите е работа на мушмороци търсещи известност.

Изображение
:partyman:
infomar
Изпитвам вече чувство за малоценност - не мога да си обясня къде може да са отишли тези останки. Това са хиляди тонове желязо и каквито искате други материали. Ако някой го разказва без снимки - иди/доди, но при наличието им :? И толкова много прах!
Виждал съм филми и снимки на взривявани големи сгради - вижда се как сградата пада и тогава се вдига голям прах, който за 1-2 часа се разнася.... ама тук се вижда как пада само прах.
Никой ли няма обяснение на тази мистерия :?
Филма повдига въпроси от друго измерение и няма как метала да е станал на прах.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

Тема "Нова версия за 11.09" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: