• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
kozl - майстор
Така се случи с танковете на които съм служил. За големия Демаг някой ми каза, че е продаден и къде е работил след това. Ама от едното ушо през другото и в паметта ми няма нищо :wink:
Ей тия скрападжии май са намесени и в близнаците. След тех даже и прах не остаа :lol:
torbalan - Дървен философ
n_a написа:
Разглобени, на склад, а оттам полекинка на вторични
Може би
На вторични?

Това са суперскъпи кранове. Това, което съм чувал е, че Овет Таджър ги е продал някъде из арабските държави...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
torbalan написа:

На вторични?
Да. Имах предвид случайно разкомплектоване от работливи тъмнозелени братя. И не само
nikolson - майстор
По онова време държавата не беше разграден двор и индобългарите нямаха достъп до тези неща. Те се правеха от отговорни другари, които по този начин се трансформираха от комунисти в капиталисти.
torbalan - Дървен философ
nikolson написа:
По онова време държавата не беше разграден двор и индобългарите нямаха достъп до тези неща. Те се правеха от отговорни другари, които по този начин се трансформираха от комунисти в капиталисти.
Ба сигурен ли си?

За индобългарите по онова време имаше "работни места". Ходеха уж на работа, а ходеха само за да краднат нещо...

Дефакто същата работа...

Иначе да - когато се крадеше на едро, с милярди, имаше си отговорни другари за това...
hidrazin - майстор
torbalan написа:
Ба сигурен ли си?

За индобългарите по онова време имаше "работни места". Ходеха уж на работа, а ходеха само за да краднат нещо...

Дефакто същата работа...

Иначе да - когато се крадеше на едро, с милярди, имаше си отговорни другари за това...
Бръм, бръм, дрън, дрън ... Аз съм сигурен.
И кой казваш от отговорните другари имаше частни хотели, лични яхти, сметки в чужди банки, притежаваше цели части от страната с нотариални актове, вили в най-известните курорти по света, частни самолети, собствени банки, собствени заводи ....
Аман от промити и облъчени мозъци. Явно в АЕЦ-а има изтичане на радиация. Забелязват се мутации в мозъка. :lol:
:partyman:
torbalan - Дървен философ
Сбъркано мислене...

Проблема не беше в имането. Проблема беше в нямането, в мизерията, в която бяхме натикани да живеем.
А отговорните другари - те си имаха всичко... И яхти, и сметки в чужбина, и луксозните коли, и резиденциите...

В западна Европа хората имаха и хотели, и милярди, и заводи и всичко... Там работещите живееха нормално. Дори безработните живееха при по-добри условия, от "добре" платените българи...
kozl - майстор
Рибата се вмирисва откъм главата, ама като се вмирише цялата и това е началото на демокрацията :lol:
И после защо демокрацията е смрадлива :?
Размислите пак излязоха от релси и не са по темата.
Илчо Илиев - майстор
torbalan написа:
Сбъркано мислене...

Проблема не беше в имането. Проблема беше в нямането, в мизерията, в която бяхме натикани да живеем.
А отговорните другари - те си имаха всичко... И яхти, и сметки в чужбина, и луксозните коли, и резиденциите...

В западна Европа хората имаха и хотели, и милярди, и заводи и всичко... Там работещите живееха нормално. Дори безработните живееха при по-добри условия, от "добре" платените българи...
Ми то и сега е така, с тая разлика,че няма сигурност в нищо, да не дава Господ да се разболееш, да остарееш и да останеш без работа...
Със всеки изминал ден се затвърждава всенародното мнение(освен на новобогаташите и младите),че макар и лошо при бай Тошо, сега си е страшно и това е благодарение на нашенската простотия, егоизъм, алчност и още 101 неща, типични национални черти, използвани умело от новите ни "братя" за да ни унищожат родината...

П.п. И за да сме по темата, кво стана с разследването за 11.09. и кога либералните демократи ще вземат няколко милиона тарамбуки .вместо да ги тикат из Европа :?
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 20

Тема "Нова версия за 11.09" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: