Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
Andri01 - майстор
" Вселена и човешката глупост са безкрайни. Но все пак за Вселена не съм сигурен" - Айнщайн
Lisko - майстор
пон ное 06, 2023 8:30 amAndri01 написа:
Т.Н. " северно сияние" е зелено!!! Наблюдава се в северните ширини ,района на Мурманск
Има зелено, има и червено. Зеленото е най-често.
Но хаарп са писали, че тяхното ще е твърде слабо и ще се наблюдава само от много близо - няколко стотин километра.
gogo7777 - майстор
пон ное 06, 2023 10:11 amAndri01 написа:
" Вселена и човешката глупост са безкрайни. Но все пак за Вселена не съм сигурен" - Айнщайн
Ти от "умните" ли си?......Кажи какво си видял в небето, а не се пиши "запознат" ..... :lol:
schuldiner - майстор
Аз пък се чудех как два панела успяха за една нощ да ми заредят теслата :?
Andri01 - майстор
Северното сияние се вижда към полюсите. Така,че това сияние не може да се нарече"Северно",умнико! А на живо съм го виждал в Колския полуостров,Мурманск и на горе от норвегия! И е оцветено в зелено!!
MamaMy - майстор
Само се моля с полярното сияние да не дойдат и полярните мечки :lol:
пон ное 06, 2023 7:09 pmgogo7777 написа:
пон ное 06, 2023 10:11 amAndri01 написа:
" Вселена и човешката глупост са безкрайни. Но все пак за Вселена не съм сигурен" - Айнщайн
Ти от "умните" ли си?......Кажи какво си видял в небето, а не се пиши "запознат" ..... :lol:
Прекалени надежди възлагаш.
Умен човек, по скоро би помислил, преди да...
В случая, основните възможности са две- тънка шега или неизпълнена рецепта.
viewtopic.php?f=34&t=70692#p1146237

Хидра, мирен, хаха!
Andri01 - майстор
Не се въздържа де не се направиш на умен, бивш милиционерино. Сега се чакат и другите две деца на Д.Донев да се покажат с "остроумията си"! Е, от не завършили даже детската градина - толкова.
hidrazin - майстор
пон ное 06, 2023 7:13 pmAndri01 написа:
Северното сияние се вижда към полюсите. Така,че това сияние не може да се нарече"Северно",умнико! А на живо съм го виждал в Колския полуостров,Мурманск и на горе от норвегия! И е оцветено в зелено!!
Дрън, дрън, дрън ... Както винаги.
Хич не знам какво точно си виждал но знам че само с гледане не става. Искат се знания и акъл...
Това дали някой го нарича северно или полярно е все тая. Едно и също е.
И не се наблюдава у нас за първи път.
Последно през 1954-та година се е наблюдавало от Варна и тогава много хора са помислили че е отблясък от голям пожар.
А зелено си зяпал щото е най-често срещаното.

Прикачен файл:
uvmt6t56orh51.jpg

:partyman:
P.S. Абе аз колко пъти да казвам да не драскаш по теми от които нищо не разбираш? :axe:
Че ще излъжеш някой да ти повярва...

Тема "Северно сияние се наблюдава и от България" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: