Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
pipilica - майстор
Може да е подобно в умален вид
Изображение
fox_vt - майстор
Баси ямата :shock: и това от какво е :?
marmoz - специалист
Егати дупката е зейнала :? Тия да не са от ЦРУ и да им е паднал тавана на подздемните бункери :-D
jekasus - майстор
Тая дупка от поста на pipilica е от подземна река или нещо подобно.
А това в умален мащтаб, заради повредена канализация - http://www.newsru.com/russia/08jan2012/proval.html
novgradski - специалист
Според мен :
- от предмет (примерно лост или тръба) и "основния удар" е дупката,а по-малките са в резултат на "отскачанията"...
-или са изпуснали някой двигател,скоростна кутия...,който с определена своя част прави дупка,а с други- останалите щети
-или ....нещо друго.
pipilica - майстор
novgradski написа:
Според мен :
- от предмет (примерно лост или тръба) и "основния удар" е дупката,а по-малките са в резултат на "отскачанията"...
-или са изпуснали някой двигател,скоростна кутия...,който с определена своя част прави дупка,а с други- останалите щети
-или ....нещо друго.
Да бе егати двигателя да направи
housedoktor написа:
.Дупката е дълбока около 6-7м строго вертикални ръбове
Между другото имало ли е вода в басейна като е станала дупката, много странна дупка.

А дупката от снимката която пуснах не е единичен случай има много такива дупки за които учените нямат обяснение .
housedoktor - майстор
Изял съм едно "с" ,естествено е 6-7 см.,не м..Басейна е бил с малко вода,около 20 см .Къщата е разположена на най -високата част на хълм.Не е от умишлени действия (безсмислено е ) , басейна се пълни един път годишно с маркуч .След поправката проблем от този род няма.
Окака Чука - специалист
sdeath написа:
Разбра ли се от какво се е получило ?

Разбра са, разбра са :finga: Ей тоя хубостник са изпикал в басейна, и са получила дупката в плочкитйе :-D

Прикачен файл

IMG_0688.JPG
riki888 - специалист
Подозирам че дъното на басейна е правено в петък следобяд. На това място се е случил пясък който не е объркан със цимент, от там е прониквала вода под дъното във почвата и се е получило някакво улягане. В един момент някой е стъпил и се е образувала дупката. И се е уплашил че е счупил басейна и не си е признал.
Само предположения. Може да се проверят стените на дупката дали се ронят, ако вече не е замазана.
stiv1961 - майстор
riki888 написа:
Подозирам че дъното на басейна е правено в петък следобяд. На това място се е случил пясък който не е объркан със цимент, от там е прониквала вода под дъното във почвата и се е получило някакво улягане. В един момент някой е стъпил и се е образувала дупката. И се е уплашил че е счупил басейна и не си е признал.
Само предположения. Може да се проверят стените на дупката дали се ронят, ако вече не е замазана.
Ега ти стъпката, като на серендипитет/каквото и да значи това/ :-D

Тема "Не знам от какво е това....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: