• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
Някой може ли да подскаже - как, къде, кой?
0884 475 791 ако някой, който не е регистриран тук, чете и има инфо.
Последна промяна от pa_lta на чет ное 14, 2013 9:42 am, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Нещо специално ли ти трябва, защото има всякакви ламинирани, фурнировани, едностранно и двустранно плоскости МДФ.
Специално... не! Но предпочитам информация за фолиа различни от тези, които се предлагат в големите хипермаркети и които са супер тънки! И ако някой подскаже за вакум машина като вариант е добре да не е и преса!
Благодаря предварително. :prayer:
Идеята е да се ламинира мой материал- не е релефен с правилна форма. По принцип се търси качество и цена, за това фурнироването отпада. Що се отнася до едностранно или двустранно... по- скоро двустранно.
EDI - майстор
Ами не знам къде има такава услуга, ама погледни ето тук, има различни видове, може нещо да ти хареса - http://www.rosi.bg/rolkovi-vodachi/145 чукни горе на МДФ плоскости, излизат разни видове.Да ти кажа, съмнява ме да намериш някъде, предлагат се много видове на пазара и по-лесно е да се снабдят разните мебелисти с готови.
Дам, благодаря, знам за Росито, но искам някой да ми фолира, а не да купувам готови!
SoWhat - специалист
За централна южна България фолира само една фирма. Модекс, в Кърджали.
danini - напреднал
SoWhat,
чисто любопитство - нима няма фирми за производство на мебели, предлагащи подобни услуги?
Нямам идея, но предполагам, че има тукашни фирми, предлагащи и постформинг, но....както всяко ново (макар и в случая никак не ново) понятие тук - най-вероятно да режат глави от кръста
Те Модекс, са ясни, обаче машината им е вакуумна-преса с натиск 250 тона, което не ми върши работа :sad:
Последна промяна от pa_lta на чет ное 14, 2013 8:39 am, променено общо 1 път.
SoWhat - специалист
Честно казано не знам за друга. Това си иска сериозни инвестиции. Май?
nikolson - майстор
Все си мисля, че печатница/рекламна агенция би свършила работа. Предполагам, че става дума за термично ламиниране с термосвиваемо фолио. Но не знам какъв размер на детайла могат да направят.
  • 1
  • 2

Тема "Ламиниране/фолиране с PVC/ПВЦ фолио на гол МДФ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: