Всичко за дърводелството
Ивелин1 - специалист
Не съм го мерил, но леко хлопа на фрезера преди да го сложа! Но какво друго мога да ползвам? :?
EDI - майстор
Свястна втулка.Твоята е проблемна.
Ивелин1 - специалист
Всъщност аз имам две но и с двете е едно и също! :?
Това е?

Прикачен файл

Screenshot_20180915-224718_eBay.jpg
ZEDYCUS - майстор
Фалшива ти е втулката, качествените изглеждат като на снимката. В случая под ръка имам 12мм към 8 мм, но 8 към 1/4 са същите.

Прикачен файл

IMG_20180915_225253.jpg
Ивелин1 - специалист
съб сеп 15, 2018 10:59 pmZEDYCUS написа:
Фалшива ти е втулката, качествените изглеждат като на снимката. В случая под ръка имам 12мм към 8 мм, но 8 към 1/4 са същите.
Къде мога да намеря такива но за моите размери?
ZEDYCUS - майстор
12 към 8 съм я взимал от Томика. Тея преходи в мм към в инчове от Англия на Тренд.
Ивелин1 - специалист
Няма ли ги някъде в България да не чакам пак 1-2 месеца? :?:
dbelev - специалист
Проверих в каталога на CMT. Тази втулка там е под номер 799.064.00 и има дължина 25мм. Питай някой дистрибутор на СМТ в България. Аз миналата седмица пазарувах подобни неща на СМТ от Баш Майстора.
Ивелин1 - специалист
нед сеп 16, 2018 10:25 amdbelev написа:
Проверих в каталога на CMT. Тази втулка там е под номер 799.064.00 и има дължина 25мм. Питай някой дистрибутор на СМТ в България. Аз миналата седмица пазарувах подобни неща на СМТ от Баш Майстора.
Добре благодаря ще проверя там!
PIP - майстор
съб сеп 15, 2018 9:54 pmИвелин1 написа:
Здравейте колеги.
Преди мисля че съм писал пак тук за изкревен фрезер на оберфреза. В момента вече ползвам други фрезери за таблени вратички. Но проблема е че оберфрезата е 8мм а фрезерите са 1/4 и за това ползвам втулка,но има клатене и биене. Стягам колкото мога, но дори на моменти фрезера пропада надолу! Питането ми е има ли нещо по-добро от тези втулки, което да е от 8мм към 1/4 ? Надявам се да има решение защото стана грешка при доставката и в момента имам два комплекта и половина за рамки и един таблен фрезер!
Вземи си оригинална за твоята фреза цанга на 1/4

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: