Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
съб окт 03, 2020 7:13 pmbulhomes2 написа:
Мавруте, май имам една обрефреза Freud насипна. Водих я на 2-3 майстора, ма безвъзвратно била умряла. Ако я искаш - да ти я пращам.
Благодаря пазия я. За сега всичко работи.
bulhomes2 - майстор
Аааа... Не се надявай! Аз и сега като се замисля не съм я виждал скоро. А считай щом един плот от орех и епоксидна смола нещо не открих на пръв преглед... Аз рядко имам време да си подреждам работилницата. Бащицата има време много и често я подрежда, но лошото е, че не помни после кое къде е подредил.

Аз не ти щъ пари за нея. Ако искаш - пази си я ти! Щото един път една скоростна кутия на Рендето на жената се беше оказала и заминала за скрап...
mavryt4o - майстор
И аз да съм в клуба с масите. :-D
ZEDYCUS - майстор
Гледах ти клипа, добре се е получило с фройда. =D>
Ще следя и прогреса в ремонта на работилничката, нали и аз съм на тая тема още, но вървя към приключване от 3 години :rolleyes: . :partyman:
EDI - майстор
Добро начало. :partyman: Има за доработка, но сам ще разбереш кое, какво, като поработиш.Нямаше нужда от двата канала за линеала, ще ти затруднява настройката, има по-лесен и удобен начин за закрепване, ще ти цъкна снимка, ако искаш.Регулировката става само от единия крайВанка, твойта маса е за Гинес-рекорд за проточване на изработката. :lol:
ZEDYCUS - майстор
Е проточи се щото не ми трябваше :roll: (старата за Айнхела си свърши работата по беседката и замина в печката) Лошото е че, плота който подготвих за новата маса, май няма да влезе в употреба, замислям и друго място на тезгяха, който също не съм започнал. Абре другата петилетка белким ги завърша нещата. :lol:
mavryt4o - майстор
нед ное 01, 2020 5:44 pmEDI написа:
Добро начало. :partyman: Има за доработка, но сам ще разбереш кое, какво, като поработиш.Нямаше нужда от двата канала за линеала, ще ти затруднява настройката, има по-лесен и удобен начин за закрепване, ще ти цъкна снимка, ако искаш.Регулировката става само от единия крайВанка, твойта маса е за Гинес-рекорд за проточване на изработката. :lol:
Аз ги направих по-скоро за шейна за някой сглобки ама мен мерака ми е докато го направя :lol:
mikluho - специалист
Здравейте,
предстои ми купуване на малка фреза за кантове.
Спрял съм се на два модела, моля да споделите мнение.
Благодаря.

Makita 3710 или BOSCH GKF 550
Chefo77 - майстор
Дай някой лев отгоре и вземи такава, която има И 8 мм цанга. Фрезерите на 6 мм са кът и са дебели откъм цена.
Виж Makita RT0700C.

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: