Всичко за дърводелството
Dido_N - напреднал
Здравейте колеги, един познат наскоро си купи апартамент и си направи ремонт.Кухнята и всекидневната е обща, като кухнята е отделена с барплот.Под барплота има свободна стена с размери около 1600мм/1000мм.Дойде ми на ум под плота да монтираме, някакви поставки за бутилки с вино.Особеното е обаче че трябва да се монтират не със гърлото напред, а успоредно на стената, под наклон.Дайте някаква идея и снимки ако имате.По лесно ще ми е да ги направя от ПДЧ, отколкото от дърво, но нямам идея за формата.Благодаря Ви предварително!!!!
imb_bg - напреднал
бях видял в едно заведение поставка с формата на буренце без дъно и капак вътре имаше 3 реда стойки долу 2 средната 4 и горната 2 бутилки изглеждаше доста оригинално
Dido_N - напреднал
Благодаря на отзовалите се, но стандартно знам как да стане.Особеното е че поставките/бутилките трябва да са успоредно на стената, а не перпендикулярно.
крум - специалист
Дидо, това поради каква причина? Така ще заемат 3х повече място... (може би мястото под бар-плота не е достатъчно дълбоко за слагане на бутилки по перпендикулярно на стената?)
Dido_N - напреднал
Именно.Там мястото не е дълбоко.Цели се хем да се запълни това пространство, хем да е и функционално :roll: :roll: .Ходиш, ходиш и грабнеш една бутилка и я напълваш с въздух :-D :-D :-D .

Тема "Поставка за бутилки с вино.Как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: