Всичко за дърводелството
mita - помощник
Здравейте!

Баща ми скоро има 70 годишнина и реших да му подаря Dremel 3000, защото преди доста години обичаше да гравира и да си дялка разни работи. Искам обаче заедно с мулти тула да му подаря някакви материали с които да започне да се упражнява.

Не разбирам АБСОЛЮТНО НИЩО от дърворезба, та бих се радвал ако можете да ме насочите къде в Пловдив (може и от другаде с поръчка) бих могъл да намеря дървен материал за резба (мислех си за няколко трупчета и нещо като дъска) и евентуално кост.

Човекът е доста сръчен, но за да се зариби отново искам да му дам и материал, така че постепенно да се върне към хобито си.
Delecto - напреднал
Колеги,зарязахте ли дърворезбата,какво стана?Някой не ли правил нещо скоро? :?: 9
Delecto - напреднал
Няма ли кой да се похвали с някоя дърворезба?Да се активизираме и другите :partyman:
Delecto - напреднал
Прикачен файл:
1548088419325623756803.jpg
Ето нещо което е почнато преди доста време,липа.
Delecto - напреднал
Няколко снимки от етапите на работа
Прикачен файл:
IMG-20190128-WA0007.jpeg
Прикачен файл:
IMG-20190128-WA0007.jpeg

Прикачен файл

IMG-20190128-WA0013.jpeg
Delecto - напреднал
Прикачен файл:
IMG-20190129-WA0003.jpeg
Прикачен файл:
IMG-20190129-WA0000.jpeg
Прикачен файл:
IMG-20190129-WA0000.jpeg

Прикачен файл

IMG-20190201-WA0005.jpeg
ZEDYCUS - майстор
=D> Мечето е много реалистично, а дали се предлага на пазара, че е заспало да иде на една беседка. :roll:
EDI - майстор
Мечето е уникално, шапка свалям. :prayer:
Здравейте.......нуждая се от помощ ,имаме в семейството резба на плевенски майстор на име Тодор Нанчев.До колкото знам от баща ми резбата е обиколила цяла Европа и има куп награди.....Та в тоя ред на мисли,може ли някой да ми даде кординати на гореспоменатия дърворезбар,за да го разпитам това -онова и предполагам и на г-н Нанчев ще му бъде интересно каква е съдбата на 40 годишната му дърворезба........БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Тема "Дърворезба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: