Всичко за дърводелството
Buliviv - специалист
Макитата вече е при мен. Пробвах я съвсем на бързо и като за начало съм удовлетворен. Примерно чисто за експеримента съединих две парчета ПДЧ и равнинноста им е бе отлична. С оглед, че аз ще я ползвам почти само за масив, смятам че ще ми върши работа и ще я експлоатирам за напред честичко. Особено при лепене на плотове с малка дебелина.
bulhomes2 - майстор
Честито и от мен!
Goldenlux - напреднал
Здравейте, от къде поръчвате бисквити за makita pj7000, искам да си купя по 50бр от шесте размера или някакъв комбо пакет. Като цяло бисквитите универсални ли са или се поръчват по модел на машината, не съм си поръчвал досега?
nikolson - майстор
Аз зная три размера (0, 10 и 20) и можеш да си купиш от много места в България.
Goldenlux - напреднал
вт май 09, 2023 12:31 pmnikolson написа:
Аз зная три размера (0, 10 и 20) и можеш да си купиш от много места в България.
Не съм много запознат, тепърва ще я използвам, размерите на ограничителя са 6, отначало си помислих че има 6 размера бисквити, но може би сте прав, та кой са тези много места за поръчване, има ли разлика в качеството на бисквитите, четох че хубавите трябва да са букови, има ли некачествени, споделете да не харчим пари на вятъра, вярно ли е че раздуват след лепилото?
Chefo77 - майстор
Те бисквитките са за добавка към лепенето, не носят цялата тежест :)
Виж в Башмайстора, аз преди години набарах някаква промоция и се обзаведох с цял кашон на Вирутекс... Ползвам ги (добре де, стават) на акумулаторната Макита. Е те такива са май.

https://bashmaistora.bg/dibli-virutex-% ... 21891.html

Ако си от Варна, да ти дам една шепа да ги пробваш.
EDI - майстор
И гледай да са бук, не шперплат, че и такива пробутват.

Тема "Бисквит-машина и оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: