Всичко за дърводелството
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Една олд лейди ме пита, познавам ли някой, който да и раздели секцията на две... Не познавам въпросната секция, но обещах да потърся човек... Та, ако има някой в Русе, уметен и желаещ да свърши работата, да се обади. Благодаря :)
vlax - майстор
Колко е олд лейдито,45-50 годишна?Да не стане пак както беше с двора на комшийката,градината ли,ябълките ли беше ,забравих.Мераклии много. :-D
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 27, 2019 9:30 pmvlax написа:
Колко е олд лейдито,45-50 годишна?Да не стане пак както беше с двора на комшийката,градината ли,ябълките ли беше ,забравих.Мераклии много. :-D
:partyman:
Лейдито е вери, вери олд, но си е лейди (с претенции)
С ябълките стана каквото стана, човек от форума предложи да свърши работа и не се обади и тук повече не влезе. В такива случаи само се надявам да не му се е случило нещо лошо. Ябълката друг път, други хора ще я оправят
Дамата със секцията си търси майстор за "една дребна работа" :-) Предупредих я, че няма да е дребна работа и обещах да потърся човек. Отношенията ми с нея не са нито да и правя услуга, нито да и взема пари, а и със здравето не съм добре и времето не ми стига. Преди време бяха наводнили пощенските кутии с "дърводелски услуги по домовете"... ама ха де!
speka_rs - майстор
Да се надявам, че не съм аз скрилия се за ябълката.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 27, 2019 11:34 pmspeka_rs написа:
Да се надявам, че не съм аз скрилия се за ябълката.
Да се глобяваме с удоволствие :-) Не помня, ще погледна архивите, да си спокоен :-D
п.с. Не си ти :-) със сигурност.
Lisko - майстор
чет юни 27, 2019 9:30 pmvlax написа:
Колко е олд лейдито,45-50 годишна?Да не стане пак както беше с двора на комшийката,градината ли,ябълките ли беше ,забравих.Мераклии много. :-D
:partyman:
50 става, 45 си е екстра!
:mrgreen:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 28, 2019 3:59 amLisko написа:

50 става, 45 си е екстра!
:mrgreen:
Ееех
У канадско няма ли лейдита, че тъй размечтан :-) Марш обратно
DMN - майстор
Щом е лейди би трябвало да е преценила правилно ситуацията "дребна работа" :) .
А иначе секциите ги свързват с едни такива болтове и разделянето не би трябвало да е трудно за теб. По трудно би било местенето на разделеното. Требе здрави у кръста момчета :-D .

Прикачен файл:
2019-06-28_231003.png
2019-06-28_231003.png (69.14 KиБ) Видяна 1391 пъти
nikolson - майстор
Колегата го е писал. Това не е дърводелска, а хамалска работа.
shotik - майстор
съб юни 29, 2019 8:36 amnikolson написа:
Колегата го е писал. Това не е дърводелска, а хамалска работа.

Ами ако е една цяла секция , която да се раздели на две , не е толкова просто, ще трябва и дърводелска работа и вероятно направа на една страница.

Тема "Русе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: