Всичко за дърводелството
nordina - напреднал
Здравейте!Наскоро се преместихме в ново жилище и се налага да се правят нови мебели.На дневен ред е гардероба.Тъй като належащите неща са много, решихме да си го направим сами.(*,) ](*,)
За начало смятаме да изградим една стена със итонг,като така фиксираме мястото на гардероба,но бихме искали да разгледаме и други идеи........така че ако има такива ще бъдем много благодарни .....размерите са ..2.40 на 2.70 височина.Благодаря предварително за идеите!
evdoki - специалист
Вграден гардероб- няма лошо.Предлагам ви да не зидате стената с итонг.Направете си гардероба с плоскости ПДЧ.Предимства /според мен/
-не губите 7.5-10 см от мястото
-ако "утре" ви щукне че не го искате-прах и пепел
Предлагам нещо такова като на снимката В-260, Ш-65,Д-270, така че размерите ви са постижими

Прикачен файл

DSC03380.JPG
DSC03380.JPG (139.49 KиБ) Видяна 4586 пъти
nordina - напреднал
Благодаря за идеята!Бяхме решили да е със итонг,защото не ми беше ясно как ще стане закрепването на вертикалните плоскости ...при положение,че няма да има гръб...
nordina - напреднал
Бихте ли ми казали какъв е механизма който сте използвали?Благодаря Ви предварително.
nordina - напреднал
Благодаря!Това го разгледах и мисля,че ще можем да се справим.Много добре направено като се има впредвид,че е само с две врати ...все пак тежестта е доста голяма.
chenks - специалист
Този вграден гардероб е с плузгащи се врати, всяка е широка по 1.30м
Изображение
Изображение

Тема "Вграден гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: