Всичко за дърводелството
stridata - специалист
Лесна за работа и достъпна Plan-IQ !
Някой може ли да сподели от къде да изтегля оптимик версия 2,36?
spokomen - специалист
deskatared написа:
Някой може ли да сподели от къде да изтегля оптимик версия 2,36?
http://zamunda.net/
Нправих го,но има някакъв проблем при мен,защото не тръгва,просто нищо не се показва?
чет апр 14, 2011 10:26 amg_ker написа:
taxi855 написа:
Аз използвам тази: optimik . На български е. Ако нямаш ключ можеш да работиш с до 30 детайла. Разполагам и с ключ , ако искаш. Само не знам как да ти ги пратя, можеби на имейл? ( stoyan_krastev76@abv.bg ) А имам и ръководство за програмата. Между другото работата с тази програма е много лесно, но в началото има няколко тънкости за въвеждане на материала. Аз когато я използвах за първи пит бая се изпотих докато му хвана цаката, но след това е доста приятно да се работи. Програмата смята канта, припредварително въвеждане на данни може да смята всички разходи по изделието: винтове, обков и др.
Здравейте,колега аз също се интересувам от такава програма особено щом е на български .Бих желал да Ви помоля да ми изпратите и на мен , ако не Ви затруднявам заедно с ключа.Предварително Ви благодаря.Пощата ми е на адрес - g_ker@abv.bg
Здравейте,taxi855. Наложи ми се да направя вграден гардероб с надстройка, но не разполагам с такава програма за разкрой. Може ли да Ви помоля да ми изпратите тази програма заедно с ключа. Ще Ви бъда много благодарен. Моят имейл е: g1234565@abv.bg
EDI - майстор
Мислиш ли, че ти трябва.Ако не можеш да сметнеш 20 плоскости.....Скоро не е влизал във форума.....

Тема "Програма за разкрой-как да работим с нея" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: