Всичко за дърводелството
marian1 - майстор
Моля някой използващ програма за разкрой, да помогне малко.Мъката ми - искам да си направя това онова, до сега все с химикалка и лист смятах,но това е бавничко,а и понякога допускам някоя и друга грешка - чара на ръчната изработка :lol:
от няколко дни опитвам да намеря програма за разкрой, но след като си я инсталирам, немога нищо да и разбера - как стават нещата.?Уж се имам за нормално интелигентен .... :? Моля някой който има желание да напише с коя програма работи и да направи едно мини ревю - примерно как да си зададеш размерите за един рафт, шкаф или нещо елементарно - колкото да схванем принципа на работа с програмата.Последните ми нещастни опити са на Woody 2.0 furniture CADD system - Мисля че темата би била актуална за много начинаещи и желаещи! Благодаря много на всички!
taxi855 - специалист
Аз използвам тази: optimik . На български е. Ако нямаш ключ можеш да работиш с до 30 детайла. Разполагам и с ключ , ако искаш. Само не знам как да ти ги пратя, можеби на имейл? ( stoyan_krastev76@abv.bg ) А имам и ръководство за програмата. Между другото работата с тази програма е много лесно, но в началото има няколко тънкости за въвеждане на материала. Аз когато я използвах за първи пит бая се изпотих докато му хвана цаката, но след това е доста приятно да се работи. Програмата смята канта, припредварително въвеждане на данни може да смята всички разходи по изделието: винтове, обков и др.
g_ker - специалист
taxi855 написа:
Аз използвам тази: optimik . На български е. Ако нямаш ключ можеш да работиш с до 30 детайла. Разполагам и с ключ , ако искаш. Само не знам как да ти ги пратя, можеби на имейл? ( stoyan_krastev76@abv.bg ) А имам и ръководство за програмата. Между другото работата с тази програма е много лесно, но в началото има няколко тънкости за въвеждане на материала. Аз когато я използвах за първи пит бая се изпотих докато му хвана цаката, но след това е доста приятно да се работи. Програмата смята канта, припредварително въвеждане на данни може да смята всички разходи по изделието: винтове, обков и др.
Здравейте,колега аз също се интересувам от такава програма особено щом е на български .Бих желал да Ви помоля да ми изпратите и на мен , ако не Ви затруднявам заедно с ключа.Предварително Ви благодаря.Пощата ми е на адрес - g_ker@abv.bg
comunikator - специалист
taxi855 можеш ли да ми пратиш ръководството на програмата на comunikator@abv.bg че и аз точно не схващам как се работи още с нея.
taxi855 - специалист
За регистрация на оптимик. Слид стартиране на програмата долу в дясно има три бутона, натиска се средния "about". Натиска се бутона "Registration". В отворения прозорец се посочва файла с ключа .
marian1 - майстор
Колега Благодаря за отговора, ами прати ми на marian1@dir.bg , пък ако има въпроси ще ги задаваме тук - гледам след мен и други са проявили желание за тази програма
kok4o - помощник
И аз се мъчих с Woody и нещо не се получава, но мисля че не е кракната като хората и затова има някои бъгове, поне при мен. Нека колегата да прати и на мен ръководсвото и регистрацията на оптимик kok4o80@abv.bg
moniiii - напреднал
Ако не е много нахално и мен

s_georev@abv.bg
bgtok - специалист
Ако може и на мен! Изображение
Благодаря предварително! Изображение
bgtok@abv.bg

Тема "Програма за разкрой-как да работим с нея" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: