• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за дърводелството
veso69 - напреднал
Скоро не съм влизал тук и виждам ,че няма развитие.Ако има мераклии за интарзията да ме открият във ФБ.
Veselin Jordanov Cerven-breg Pleven
pvk1967 - специалист
Еееее, не с рог де...! Ти що не постнеш и тук нещо - имаш какво да покажеш!? Какво да правим тези дето нямаме време за ровене във ФБ, че даже и регистрация там...!? :?
veso69 - напреднал
Добре де...( а какво е рог?)Верно ,че има какво да се качи ма нека и други да се изявят...

Прикачен файл

IMG0214A.jpg
veso69 - напреднал
Еиии ма с тия телефони никакви снимки....

Прикачен файл

IMG0220A.jpg
pvk1967 - специалист
Аааа, можело...! Снимките са си екстра, а и работите също....! Рог е онова на главите на рогатия добитък...!
vvg - специалист
Хубави са, =D> ,спор няма...Ама що не ги направи завьршени, с рамка ?Правех сьщият пропуск...Погледни на стрелеца картините-рамката подчертава и отсича от фона на стената,дето ще си качиш картината...и дьрпа погледа ,фокусира те там
veso69 - напреднал
vvg написа:
Хубави са, =D> ,спор няма...Ама що не ги направи завьршени, с рамка ?Правех сьщият пропуск...Погледни на стрелеца картините-рамката подчертава и отсича от фона на стената,дето ще си качиш картината...и дьрпа погледа ,фокусира те там
Абсолютно съм съгласен!Както казва един колега-рамката прави картината.Но за сега нямам възможност да си правя рамките сам , а рамките са доста скъпи.А имам повече от 40 картинки...
veso69 - напреднал
Ще пробвам един "тарикатлък"-рамка вписана около картината с фурнир.Като част от интарзията.Не знам какъв ще е ефекта.Дано се получи.Очаквам вашите мнения...
veso69 - напреднал
Сега нещо от "последния час"

Прикачен файл

IMG0504A.jpg
vvg - специалист
veso69 написа:
Ще пробвам един "тарикатлък"-рамка вписана около картината с фурнир.Като част от интарзията.Не знам какъв ще е ефекта.Дано се получи.Очаквам вашите мнения...


Давай спокойно, получава се и то доста ефектно...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "ИНТАРЗИЯ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: