• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
bisplus - специалист
Не виждам как ще стане да се сложат панти на плоскост с дебелина 3мм освен да от метал и да се заварят с CO или някакви болчета, а пък ако не е метал да се лепи.....абе изобщо според мен е доста щура работа и в крайна сметка ще стане доста грозно.
mitoman - помощник
http://www.microasu.com/cenorazpis4.htm


нещо от тази листа ще свърши ли работа

Има си панти да, но явно така няма да стане с тези панти ще снимам по-късно и ще покажа дотогава давайте идеи
Тани - модератор
Аз точно са Микро Асу говорих в Пловдив! :-D :-D Явно имат офиси и магазини в цялата страна. А иначе фирмата си е пловдивска! Там могат да ти изрежат Плексиглас по твои размери и ще си платиш само това което са ти отрязали по цена за квадратен метър без да доплащаш за рязане или за остатъци! Е ако не са променили нещо за последните години де! Момчето което ги реже ми каза , че се наложили да нареже няколко квадратни метра плексиглас на квадратчета със страна 2 см , като клиента си платил само материала, без една стотинка за труд ! Е това ако не е гавра! Но явно това е политиката на фирмата!
mitoman - помощник
Днес бях в Микро асу и ми отрязаха плексиглас за 2 левчета... Мерси Тани :-D
Тани - модератор
Е както виждаш може да се помогне когато се знае проблема! Радвам се че успях да помогна! Сега очакваме снимки! :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: