• 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 82
Всичко за дърводелството
Lisko - майстор
bulhomes2 написа:
Но аз никога не бих дал толкова пари (над 1000 лв) за това (http://www.onlinemashini.bg/darvoobrabo ... 00-w-/6326)
Като гледах как пробива дупки - ужас. Тоя линеал, така се клатеше, по-добре да си фанеш една ръчна бормашина и да си пробиваш от свободна ръка.
aleks-83 - специалист
В продавалника има оферта на 650лв.-със отработени фабрични дефекти :?: . А като цяло ме интересува Абрихта и Щтраихмуся, що се отнася до бора 100 процента треа се прави ново подаващо, но не ме интересува.
Фитилчо - майстор
Това не е истина каква консервна кутия е, отвратително гадна машинка. Всичко се клати навсякъде, само вижте как се мести всичко настрани и поддава... :shock: Това е боклук на боклуците. Със същият успех тези пари може да ги разпилееш пред вас на кръстовището...
Иначе казано- За пет лева свирка, за пет лева свири (въпреки отработените дефекти на ефекти :lol: )
veliko69 - напреднал
Фитилчо е прав,имах такава и след 3 месеца мъки я продадох на половин цена.Абсолютен боклук.Тази машина не струва и като за скрап да я купиш.
aleks-83 - специалист
Здравейте пак ,
Накрая взех че се договорих за един електра бекъмп ХЦ 260 /1979г.-същия като новата серия, така мисля де- само мотора е разположен външно от страни на плот/ от германия на 160евро.-изглежда запазен и УЖ всичко му е ок според немеца ... Така че утре ще се свържа с куриерската фирма да го вземат-само срещу 250лв. :shock: , някой да знае какво им дефектира на тея машинки ,че да знам какво да очаквам.Мерси в аванс за съвети
aleks-83 - специалист
Прикачен файл:
t.jpg
t.jpg (1.72 KиБ) Видяна 2463 пъти
Прикачен файл:
f.jpg
f.jpg (1.68 KиБ) Видяна 2463 пъти
Прикачен файл:
$_6.jpg
$_6.jpg (1.4 KиБ) Видяна 2463 пъти
bulhomes2 - майстор
Имаш един градски - Илчо Илчев. Много разбира от тия машини и е активен съфорумец. Виж та го намери, че аз поне не разгадах как да ти видя снимките! Форума си има прост начин за качване на снимки (всички форуми) и не ми е ясно от какъв зор си усложняваш живота. И в частност на тези, които биха искали и могат да ти помигнат.

ПП. Не е лошо да се запознаеш и с правилата на форумите. Почти навсякъде (и тук) е забранено пускането на последователни постове от един човек, ако между тях няма поне няколко дена разлика.
aleks-83 - специалист
Сърдечно ти благодаря за изписаните редове , в моя чест......
sbh - специалист
Пристигна новата ми машина и вече съм на друго технологично ниво.
Прикачен файл:
SilentPOWER.jpg
SilentPOWER.jpg (90.16 KиБ) Видяна 2264 пъти
Прикачен файл:
HAMMER A3-31.jpg
HAMMER A3-31.jpg (48.94 KиБ) Видяна 2264 пъти
Прикачен файл:
HAMMER.jpg
HAMMER.jpg (47.81 KиБ) Видяна 2264 пъти
Скоро стария ми абрихт ще трябва да си търси нов собственик.
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 82

Тема "Избор на щрайхмус" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: