• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
Всичко за дърводелството
peterdimov - специалист
Невероятно,но факт фрезерите дойдоха,а братята американци така и не ми взеха пари от сметката :?
Сега се чудя дали да постъпя като културен човек и да им драсна един мейл да си вземат парите или по балкански да ги ..... :roll:

Прикачен файл

DSCF1857.jpg
DSCF1857.jpg (39.9 KиБ) Видяна 2548 пъти

Прикачен файл

DSCF1853.jpg
DSCF1853.jpg (56.47 KиБ) Видяна 2548 пъти
bulhomes2 - майстор
Аз съм връщал 100$, а можех да си затрая. Същото е правил и Johny. Ти си ги прежалил вече. Дай лека по лека да се цивилизоваме, че да не гледат на нас като на цигани! Всичко се връща на този свят и предполагам, че не искаш да ти се връща такова.
EDI - майстор
И аз съм на мнение да им кажеш, хора сме.Честито за фрезерите.А цанга 12,7 имаш ли, да не си забравил за това. :partyman:
peterdimov - специалист
+1 за това да сме хора вече писах мейла,а EDI опашката на фрезера е 1/4" около 6 мм
Много съм доволен в неделя ги пускам в експлоатация,а после ще кажа за качеството.Надявам са да не са супер китайци :lol:
profesionalist_wood - майстор
peterdimov написа:
Невероятно,но факт фрезерите дойдоха,а братята американци така и не ми взеха пари от сметката :?
Сега се чудя дали да постъпя като културен човек и да им драсна един мейл да си вземат парите или по балкански да ги ..... :roll:
Заеби ги тея пиндоси,тегли им една майна и тва е. Дай координатите на фирмата и мейл и аз да се закача за тях :)
peterdimov - специалист
Не съм съгласен с теб,но всеки решава за себе си.Тези фрезери ги поръчах от първия линк от поста на grifin по тази тема.
profesionalist_wood - майстор
Знам,шегувам се :lol: Дано да си заслужават парите.
Всъщност в главата ми се върти идеята за банцига колко ще похарча за направата му или да дам 800 лв за китаец :?
peterdimov - специалист
800 лв.не са ли много за китайче не знам. :? Аз сериозно съм се зарибил да го правя само че имам време само в неделя и то не винаги :lol: Вероятно ще е готов догодина по това време :lol:
profesionalist_wood - майстор
много е даже,а има на ДиВолт за над 2000 лв който пак е правен в гаража на чичо Ли Гаоджи
smaili_73 - напреднал
Честито за фрезерите и дани по рано да направим банцизите давидим дали ще успеем. Ако найстина си от Хасково може да обменим малко опит да не допускаме едни и същи грешки.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14

Тема "Къде продават такива фрезери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: