• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Въпроса е да може да въртиш 1/2 фрезери :-) за всички останали :-) по малките
Доколкото гледах в нет-а тия са пак от сорта на раидър :-) поръчват се в китай за хамериканска фирма :-) и така но както казахме китайчетата не са никак лоши избягвайте само Silverline марката имам разни работи от нея мога да кажа че е най долнокачествената китайска стока :-).
EDI - майстор
Да, китайчета са, изработката е добра, а цената още повече.Ще ги въртя 1/2, горе писах за удължителя на СМТ.Първо ще ги пробвам на РАЙДЪРА, трябва да му стигне мощност.Ако не му стигне, съм му измислил 2100 ватов заместник :-D .
peterdimov - специалист
=D> Аиде честито на Еди със здраве да ги ползваш.Като пробваш табления фрезер да дадеш отзиви.Мойте фрезерчета ги пуснах за малко само да пробвам но много добре се справят нито загряват нито палят дървото просто за тия пари супер
EDI - майстор
Мерси, да ви се връща. :partyman: Като ги пусна, ще направя една малка демонстрационна сглобка и ще пусна снимки.Сега мисля с какви други комплекти и фрезери да си попълня инструментариума, но първо ще пробвам тези как режат.
peterdimov - специалист
Ще останеш приятно изненадан китайчетата за американчетата не са като за българчетата :lol:
EDI - майстор
Дори и само на вид, като ги гледам, е верен извода ти. :lol: Имам с какво да сравня, повечето фрезери са ми ФРУД и СМТ, та ще правя изводи.
Алексов - напреднал
EDI написа:
Дори и само на вид, като ги гледам, е верен извода ти. :lol: Имам с какво да сравня, повечето фрезери са ми ФРУД и СМТ, та ще правя изводи.
http://www.youtube.com/watch?v=_OhK-5e2Fck
Познанията ми по английски са скромни, но доколкото разбрах отзивите са добри.
EDI - майстор
Да и това го гледах.И аз доколкото хванах, биват.И в разни форуми има добри отзиви, като за цената им.
profesionalist_wood - майстор
Ослюнчването ми по фрезерите продължава... :lol:
griffin - майстор
Хехехе ще зема и аз да си напазаря такива йонико да ги видим че някой мои китайци са много зле :-) дори за парите си :-)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Тема "Къде продават такива фрезери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: