• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 68
Всичко за дърводелството
mitko64 - майстор
Не мога да разбера защо ги хващате тези фрези за такива дебели плотове, та после се мъчите с удължители. Сваляш и отдолу пластмасовото плотче и я ловиш с няколко винта за 4мм стоманена или алуминиева плоча, която вкопаваш на нула в работния плот. По назад съм качил снимки точно на лидълска фреза с такъв монтаж.
EDI - майстор
Не му се е чакало на колегата и затова, пък и може да е нямал метална плоча.И с ламинат става, хем се обработва лесно, хем си е равно, хем се сменят лесно плочите.Пиперчо, вземи си няколко парчета ламинат.Изрежи отвор в плота по формата на плочата, покрий плота с ламината, а отдолу си закрепи оберката.Можеш и плоча да си сложиш.Изрязваш от ламината квадрат 190Х190 или там, колкото ти е широк ламината, закрепваш за него оберката, изрязваш квадрат в положения ламинат и така си вадиш фрезата лесно и бързо.
piper4o - напреднал
Баш така стана както Еди е предположил.Както си работих с фрезата и ми се счупи закрепващият винт за дълбочина на фрезата.А работата не чака.Та хванах една плоскост и спретнах масата.Извадих един стар крик и го фиксирах.Понеже на фрезата бях сложил един дълъг прав фрезер и не не ми направи впечатление за дебелината.На следващият ден тръгнах да слагам един R образен фрезери и...леееко къс.
Но вече си свърших работа и сега нито масата ми трябва,нито фрезата и затова не се хванах да я преобразувам.И попитах за удължител,та следващият път да съм подготвен,ама нъцки...
Приготвил съм парче ламинат и ще го правя,ама по нататък... Благодаря за отговорите.
pgplamen - специалист
themask написа:
Аз вече поръчах една 800мм от китайците, пък да видим какво ще пристигне... Ще споделя.
Здравейте, искам да питам за този Т слот имаше ли мита и ДДС допълнително. На мен ми трябват три броя. Благодаря предварително.
themask - специалист
Не, нямаше мита и ДДС, защото цената му е по-ниска от 15те евро, над които се облагат вносните стоки. Пристига директно в местния пощенски клон.
За 3 броя не знам какво ще се случи - зависи китайците какво ще напишат като цена върху опаковката. Винаги могат да се поръчат 3 отделно обаче. И без това доставката е безплатна :)
pgplamen - специалист
Благодаря много за отговора.
Фитилчо - майстор
Много готини неща си харесах в сайта на Джет :)
Дали ги има в Китай :) UJK игрите
ПРимерно обръщащите се стопери и тнт. Канала е на цената на киттайския, 33 лева е метъра...
EDI - майстор
Има подобни неща, но точно същата конструкция не съм виждал.Говоря специално за модулчето за ъгловите сглобки.Иначе ДЖЕТ в последните месеци вкараха много нови предложения, особено в дребната железария.
nikolson - майстор
Тези от българския джет препродават стоката от axminster. Ще ми е любопитно, какво ще стане след брекзит. UJK е марка на axminster и я поръчват от https://tool-r-us.en.alibaba.com/compan ... op-nav-bar
EDI - майстор
Така е, но такива като мен, дето са скарани с международната търговия :lol: имат шанс да си вземат нещо, дето другаде го няма из България.
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 68

Тема "Маса за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: