• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Браво, добра маса, чакаме и първата продукция. :partyman:Обаче имам чувството, че оберката е маломощна.Каква цанга е, струва ми се, че не е повече от Ф8.
mastodonta - специалист
EDI написа:
Браво, добра маса, чакаме и първата продукция. :partyman:Обаче имам чувството, че оберката е маломощна.Каква цанга е, струва ми се, че не е повече от Ф8.
Да осмица е.
nakatasan - специалист
Здравейте, прекрасни идеи имате и сте реализирали.
Върти ми се в главата и аз да си направя работна маса, която да е сгъваема и да се ползва при нужда. Но все още не съм измислил нещата, кое как да бъде.
Поздрави, живи, здрави, креативни :-)
estorm - специалист
Помогнете ми да намеря фрезер с опашка 1/2 (12.7мм) и работни ф 8мм с над25мм дължина.
Явно не се справям с търсенето защото все излизат обратни резултати.
EDI - майстор
В ТЕКА търси на СМТ, но вероятно ще е с поръчка.Иначе търси с опашка 8 и ползвай с втулка 8/12,7.
estorm - специалист
нед ное 29, 2020 8:19 pmEDI написа:
В ТЕКА търси на СМТ, но вероятно ще е с поръчка.Иначе търси с опашка 8 и ползвай с втулка 8/12,7.
Благодаря!
PIP - майстор
Задължително ли трябва резещата част да е над 25мм, с 25мм се намират, с повече не случайно няма ,много избор. (с изключение на спираловидни фрезери).
estorm - специалист
нед ное 29, 2020 10:14 pmPIP написа:
Задължително ли трябва резещата част да е над 25мм, с 25мм се намират, с повече не случайно няма ,много избор. (с изключение на спираловидни фрезери).
25mm ми вършат работа. Оказа се егати трудната мисия. Два часа ровене из нета и още една не съм намерил.
В йбей също греда. Не мога да им разбера мярките.
Почнах да си правя маса за оберфреза тъй като имам една и я ползвам много рядко като хоби, но на ръка да я движа не ми е удобна.
Сега ми потрябва за едно каналче а то фрезер не мога да намеря.
PIP - майстор
Ето ти 1, 2 и 3 . Видях и че amana и имат, но там доставката е по-сложна. 25мм-ови се намират.
ZEDYCUS - майстор
https://technotools.bg/makita-d-47525-f ... zvane.html
По къс е, но можеш леко да изкараш бита от цангата навън, особено като имаш и преход от 1/2 към 8мм
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68

Тема "Маса за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: