• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
В ибея ги видях, че му викат New Silverline 868549 Pocket Hole Dowel Jig 6, 8 & 10mm Guides Screw Joint, обаче из наш'те магазини не го намерих. Вероятно щото не знам как са го кръстили.
Прикачен файл:
Dupchilka.JPG
Dupchilka.JPG (13.92 KиБ) Видяна 11035 пъти
baharkadirov - специалист
Мисля ,че и казват KREG Jig ® Master System....И аз съм навит за такава "джаджа".....ето и нагледно едно клипче http://www.youtube.com/watch?v=XrebqzFXSII ....ако намериш нещо подобно в България ,моля да споделиш.....
EDI - майстор
Няма да намериш в България, освен някъде на ВОЛФКРАФТ да са внесли по случайност някой шаблон.Този тип сглобка у нас не се използва, хамериканците и ингилизите масово правят такива сглобки.
bulhomes2 - майстор
Бе той за двайсетина лева ще дойде до тук, ама рекох да видя дали не си се продава.
comunikator - специалист
Американците го ползват често защото работят предимно с масив.
profesionalist_wood - майстор
На колко ли градуса са наклонени дупките на металното кубче? Това може да го изработи фрезист :? Само стотинки ще излезе. Нали форума е ,,Направи сам,, а не рекламен сайт.....
bulhomes2 - майстор
Бе и аз си го мислех, ама да търся материал, фрезист, чертежи, време и т.н. - за 20 лв мисля, че не си струва. Пък и онуй е със сменяеми направляващи с накатки за лесна смяна с пръсти, възможно е и да е термообработено (но ме съмнява)... Ако някой може да го направи за 15 лв, че с доставката да ми стъпи пак на 20 - съгласен съм да поръчам.
EDI - майстор
То, въпроса не е само в блокчето.Има и основа, стяги и други такива.Не си заслужава да се прави, ако наистина се намира за 20-30 лева.
unclebim - специалист
Това http://www.amazon.com/gp/product/B000JCGYEK/ го имаше в Бриколаж по-рано, сега не знам. Имам на Kreg и съм много доволен.
profesionalist_wood - майстор
В кой Бриколаж? В Люлин или на Цариградско?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Шаблон за криви дупки или как се казва тая джаджа?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: