• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 37
Всичко за дърводелството
plamen6703 - майстор
wanderer написа:
plamen6703 написа:

Как става точно осакатяването за да знам да се пазя?
  • според дядо ми, когато един диск се пръсна, и едва не го уби всичко станало "МНОГО БЪРЗО"
Явно с дядо ти споделяме еднакъв опит, но така и не разбрах от какво се е пръснал диска при дядо ти. Иначе "много бързо" изобщо не е вярно, става светкавично бързо и за това питам от какво да се пазя като режа метал с диск за метал?
tsenkov - специалист
Като не знаеш от какво и от къде да се пазиш за чий си седнал да споделяш "опит". Имаше едни табели по ТБ. Секунда невнимание - цял живот страдание!
На печелившите-честито.
На послушалите пишман майстора също.
plamen6703 - майстор
Много добре съм запознат с техниката на безопасност, но не си падам по общите лафове!
mavryt4o - майстор
То голям въпрос стана по-добре да не бях питал .До колкото разбрах ще реже само проблем ще е безопасноста но един щит от парче плексиглас мисля ще е достатъчен.Да не задълбаваме повече като почна да режа ще споделя а ако не го направя значи нещо фатално съм объркал
plamen6703 - майстор
Жив и здрав и успешно да си свършиш работата, а празни приказки и лозунги винаги ще има :)
Сетих се за един лозунг в тази връзка "Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!" :-D
pgplamen - специалист
Здравейте, на всички искам да ви питам от къде мога да намеря П образен профил. Профила ми трябва за канал на циркуляр. В Практикер намерих но не стават.
pgplamen - специалист
Проверих но нямат. Май ще се поръчва от ebay
пишман_майстор - майстор
Ако си от софето, виж в Баухаус
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 37

Тема "Доработка на циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: