• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 37
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Виж и в JET, имат хубави Т слот лайсни, има и П образни.
wanderer - специалист
и аз трябва да вземам. имам лястовича опашка, но са ми къси. засега нелош вариянт са предлаганите в rutlands. погледни и тях.
pgplamen - специалист
EDI написа:
Виж и в JET, имат хубави Т слот лайсни, има и П образни.
Може ли линк към сайта.
EDI - майстор
С таблет съм и не знам как да ти го пусна, напиши инструменти JET и ще ти излезе.
pgplamen - специалист
Намерих ги сайтовете благодаря ви.
pgplamen - специалист
Гледах във rutlands Т слотовете но тези от 3/4 няма ли да са малко широки. Трябват ми за канали на плота за да се движи таблата. Плота ми е от шперплат с дебелина 20 мм. Преправям едино настолно циркуляри като му направих плота 800/1200. Идеята е на него да сложа и оберфрезата. Ще съм ви благодарен на съвети и идеи. Със тези П профилите от Практикер не се получи 10/13 имат един ръб на самия профил.
wanderer - специалист
Тези на 3/4 са най масовите. В рутландс имат и на1/2, но вътрешното сечение е по различно. Нямам идея с кои е по добре да се доработи циркулара, но ще следя коментарите.
pgplamen - специалист
Да видях че има и на 1/2 но те ми се виждат малко тесни и затова май ще взема на 3/4 пък ще видим какво ще се получи.
pgplamen - специалист
Някой опитвал ли е да направи линеал за циркуляр от конструктивен алуминиев профил. Аз мисля да опитам и днес взех едно парче 30/60. Като съм готов ще покажа какво се е получило.
Фитилчо - майстор
Откъде го взе и за колко кеш? :)
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 37

Тема "Доработка на циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: