• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
Всичко за дърводелството
nbr - специалист
Подобен шкаф гледах в Икеа
http://www.ikea.bg/living-room/Living-r ... 743/91119/
За лампата може да разгледаш там или да потърсиш някой хромиран фар за кола/камион и да си направиш или ползваш готова стойка за прожектор.
Темата обаче май не е правилната...
nbr написа:
Подобен шкаф гледах в Икеа
http://www.ikea.bg/living-room/Living-r ... 743/91119/
За лампата може да разгледаш там или да потърсиш някой хромиран фар за кола/камион и да си направиш или ползваш готова стойка за прожектор.
Темата обаче май не е правилната...
Да, всъщност това шкафче може и да ми свърши работа, макар да не е съвсем същото.
Благодаря!!!

Идеята за фар хич не е лоша, имам приятел, който поправя коли и може да ми намери или да му изпадне брак.
Заради такива идеи писах точно тук. Предвид колко сте креативни. За това.

Но аз си мисля, че ще трябва да ги направи някой, за това тук писах. За идеи-кой, как, какво, що. Може и да не съм уцелила темата... Ами сега?
:?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Tsvetz написа:
.... Може и да не съм уцелила темата... Ами сега?
:?
Определено не е уцелена темата и раздела също

Всякакви материали продават, не знам вие къде сте и защо при вас няма
Лампата лесно се прави
И шкафчето
Предпочитате да си ги направите или да ги купите?
n_a написа:
Tsvetz написа:
.... Може и да не съм уцелила темата... Ами сега?
:?
Определено не е уцелена темата и раздела също

Всякакви материали продават, не знам вие къде сте и защо при вас няма
Лампата лесно се прави
И шкафчето
Предпочитате да си ги направите или да ги купите?
Искам да ми ги направи някой ДРУГ. ;-)
Аз не мога, защото не разбирам от тези неща. Аз не зная какви материали трябват, това казвам, а не че няма. В София съм..

Аз знам какво искам на вид..как да изглежда...от там нататък.. иска ми се някой да ми каже какви материали са подходящи, какъв специалист ми трябва, кой може да ми го направи. Казвате лесно е...за мен не е.. имам 1000 въпроса и идеи в главата без отговор. Пиша тук за да ме ориентирате какво да правя.
Виждам, че явно се изнервяте..
Кажете къде е подходящата тема за такива въпроси, за да си питам там, моля.

П.с. предпочитам някой да ги направи, защото.ще са каквото искам. Ще е криво да купя за 160лв телено шкафче и да прибира батите, ама стиковете да са твърде дълги и после половината неща пак да си ги бия в главата къде да ги сложа. Образно казано-не ме приемайте буквално, моля.
Темата ми излезе търсейки в гугъл за лампи прожектори направи си сам и т.н. заради първият пост. Заради това, което е написал човека - отваряйки темата. За това реших, че е подходяща. :?

Уточнение:
Виждам, че общата тема е дърводелство. Но също видях и коментарите, и снимките на публикуващите - че използват всякакви материали и начини. Реших, че тук има достатъчно хора с познания в повече области, не само дърводелство, които биха ми помогнали.
Е, последното е въпрос на желание, а не на знание. :roll:
bulhomes2 - майстор
Виж тия дали могат да ти помогнат с нещо - http://www.balkan-bg.com/products
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Съмнително е, някой с производство да се хване да ви го направи.
Скицирайте какво искате, с размери и описание и питайте в viewforum.php?f=56
Ако някой има уменията да го направи, не е редно да му се губи време в догадки какво, аджеба, си мислите, че искате :cool: Успех с мебелирането и успехи в спорта!
bulhomes2 написа:
Виж тия дали могат да ти помогнат с нещо - http://www.balkan-bg.com/products
Благодаря!
Техни продукти бях гледала на друг сайт и не видях каквото търся, но всъщност имат доста продукти.

А и може би имат брак от производството, който биха ми дали. Струва си да питам и това. Може пък да имам късмет.
И после ще питам в правилната тема, която написа съ-форумеца ви.

Благодаря на всички за помоща. ;-)
Пак ще дойда :-D
В апартамента, който ще ремонтираме повечето ще е дървения, освен тези няколко по-специални неща за стаята на детето.
Успешна седмица! :rock:
mavryt4o - майстор
Възкресение :-D

Прикачен файл

20170330_165455.jpg

Прикачен файл

20170330_130515.jpg
wanderer - специалист
супер са станали, изглеждат от сериозните. имам само две подобни едновремешни, и са много стабилни. приятна работа с тях. :)
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29

Тема "Преди и след" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: