• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всичко за дърводелството
svetliopi44 - Чирак...
Нямам идея какъв е фрезера, мисля че е бюджетен някакъв.
Бях давал фрезата на колега от форума да си реже ПДЧ и ми я върна с тоя фрезер.
Но нанего му е вършил хубава работа.
Материала е чам и то доста сух.
Но за оборотите може и да си прав.
На фрезата имам 6 позиции за скорост и аз я нагласих на 4 та.
Чамовицата на max обороти ли да я стържа?
EDI - майстор
Да, вдигни оборотите, ама се съмнявам да стане - щом фрезера е от тези с ниска цена и е рязал ПДЧ, вероятно горните режещи ръбове вече са затъпени и затова мачка жилите в канала.Купи си нов фрезер, има и единични бройки.
cvetomir_77 - специалист
Без да се приема за реклама продавача на фрезерите Yonico в ЕДИН САЙТ e уникално коректен – това е неговото събщение: Thanks for letting me know. If you can send a picture of the bad bit, that would be great. If not, just throw it out. Такива търговци в БГ са 1 на 10000. Между другото аз се имам за един от тях :). Такъв е и Николай от Пловдив от един сайт, който голяма част от вас познават. НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА. ПРОСТО ИСКАМ КОРЕКТНИТЕ ТЪРГОВЦИ В БЪЛГАРИЯ ДА БЪДАТ ОЦЕНЕНИ.
cvetomir_77 - специалист
От къде мога да си купя нестандартни лагери за фрезери?
EDI - майстор
От ТЕКА - http://www.teka-bg.com/index.php?option ... &Itemid=81 .Звъниш, питаш, и ще ти доставят.
cvetankirilov - специалист
Този , от когото си купих фрезерите за вратички, продава още един комплект, цената е добра- http://olx.bg/komplekt-frezeri-za-table ... -i63231558 само да знаете, че са 12.7мм или 1/2 инча
cvetankirilov - специалист
А сега бързо да си признаете, кой ги грабна, че и заедно с оберфрезата-хитачито :-D
EDI - майстор
Охо, тука много бърз народ има :lol: , да му е честита машината и фрезерите на собственика :partyman: .
nikolson - майстор
Ха-ха, аз ли не знам. Стягите Ъруин вчера не можах да ги взема. Някои чакат "на гюме". :-D
EDI - майстор
Е, градски не можа ли да се вредиш, хем сме до дупето на продавача :lol: .Някой от тука ги е засмукал явно.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Фрезери за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: