• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
estorm - специалист
Нещо към 2-3см за предпочитане да се регулират отвътре. Регулиране към 10мм е достатъчно. Просто ми трябват възможно най ниските крачета ако въобще има такива. Също приемам идеи как да си направя такива ако няма на пазара.
stiv1961 - майстор
Такова става ли, обаче се регулира отдолу?

Прикачен файл

pic3697_2.jpg
pic3697_2.jpg (18.53 KиБ) Видяна 2115 пъти
kuger - майстор
Прикачен файл:
художник (576 x 432).jpg
художник (576 x 432).jpg (8.21 KиБ) Видяна 2109 пъти
Пусто, не мога да рисувам.
Представяш си болт с цяла резба, дълъг колкото ти е нужно. Тръбичка, в която влиза главата на болта, със същата дължина, заварена към главата на болта, като болта да е вътре в тръбичката. Заварката, оформена, ще стъпва на земята.
Друга тръбичка, с гайка заварена от едната страна, и планка за прикрепяне към мебела, заварена от другата страна.
Тръбичките да са подбрани да влизат една в друга.
Това ми дойде като идея.
estorm - специалист
Stiv1961 резбата къде я завивам? Директно в ПДЧ-то или си има планка с гайка за целта?
Kuger благодаря и аз мислех нещо подобно, но ми трябват доста и ще е играчка.
Уф сега сметнах, че са 84бр значи трябва и цената да не е твърде висока.
Последна промяна от estorm на чет яну 30, 2014 7:44 pm, променено общо 1 път.
stiv1961 - майстор
Това е стъпката
Прикачен файл:
pic3697_1.jpg
pic3697_1.jpg (38.07 KиБ) Видяна 2096 пъти
а това планката
Прикачен файл:
pic2677_1.jpg
pic2677_1.jpg (35.18 KиБ) Видяна 2096 пъти
Има ф8 и ф10
http://www.rosi.bg/kraka-za-shkafove/241/0
estorm - специалист
Благодаря много за линка. Тия са на добра цена и ме уреждат като изпълнение въпреки, че ще падне навиране с регулирането :)
Ако има подобни с вътрешно моля просто за информация да дадете линк в случай, че и такива потрябват.
stiv1961 - майстор
А бе то има ама цената ми се вижда малко височка. мисля, че това е с вътрешна регулация
http://shop.kronbg.com/index.php?route= ... uct_id=340
brum - майстор
В тека има едни дето са <1лв/бр . Ниски са - може би около 2см. С регулиране от вътре.

Такива слагах педи години на гардероб и купих вчера пак, че ми трябват и за други работи (от Тека в Гео Милев). Дупчи се 10ка дъното на което се слагат и те си влизат вътре плътно. В дупката се вижда шестограм с който се регулират. Имат си и капачета за дупките в комплекта. Само черни съм виждал от тях.
  • 1
  • 2

Тема "Има ли ниски регулируеми крачета?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: