• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всичко за дърводелството
cvetankirilov - специалист
Абсолютно копие на твоите, ЕДИ ето ги
Прикачен файл:
DSCI2436.JPG
DSCI2436.JPG (47.43 KиБ) Видяна 2411 пъти
griffin - майстор
=D> колега вече може да отваряш манифактурата за фкафчета :) като си спретнеш работлницата.
cvetankirilov - специалист
В една друга тема ЕДИ написа:
EDI написа:
Дето се вика, АЛИЛУЯ БРАТЯ,
Е и аз така. Монтирах най накрая и страницата до пералнята. Все пак мина само половин година, значи съм в нормата :lol: . Чак плота беше взел да провисва от саксията на жената , ама като го подпрях сега и се оправи.
Прикачен файл:
DSCI3154.JPG
DSCI3154.JPG (67.22 KиБ) Видяна 2270 пъти
Прикачен файл:
DSCI3156.JPG
DSCI3156.JPG (60.98 KиБ) Видяна 2270 пъти
Фитилчо - майстор
Как ме сърбят ръчичките и мен, а имам толкова много докато стигна до интерьорааа.....
cvetankirilov - специалист
Да си използвам темата да се похваля, какво успях да сделам въпреки прекалено многото работа. Това е за един приятел, вратичките са за чешма на двора, която също правих аз. Повече за чешмата в раздел всичко за вилата, малко се издъних с изчислението на двете вратички и между тях остана малко по-голяма фуга, ама човека си ги хареса
Прикачен файл:
DSCI3309.JPG
DSCI3309.JPG (92.52 KиБ) Видяна 2119 пъти
Последна промяна от cvetankirilov на съб авг 15, 2015 7:33 pm, променено общо 1 път.
ivouz - специалист
Скоро и аз ще пращам снимки на вратички със същите панти .Това май вече е патент на Еди!
И дръжките де!
cvetankirilov - специалист
:lol: :lol: това си е отвсякъде точно патент на ЕДИ, да е жив и здрав човека :partyman:
EDI - майстор
Бомба са вратичките. :partyman: Ако фугата изглежда голяма, от вътре на едната врата може да се тури една плоска летвичка.Хем пази от прахоляка, хем ще има шнапер само на едната врата.
ivouz - специалист
cvetankirilov написа:
ЕДИ, да е жив и здрав човека :partyman:
Един от хората които дават адекватни,правилни и изпробвани решения.Да е жив и здрав!
mavryt4o - майстор
От доста време ме сърбяха ръцете как се правят кухненски вратички .Поръчителката е възрастна жена с ограничен бюджет до 50 тина лева.Не че нямам работа и съм опрял до тези пари ама мерак да се науча.Има 3 отделения под мивката ще са 6 врати плъзгащи в канали така и биле старите .Няма да пиша подробности и перипетите ако желаете ще поста снимки от процеса но основното е че ползвах ланиниран паркет за таблите.Това ме гложди дали е устойчв материал за тази цел на земята положен доста неблагоприятни фактори му влиаят и се държи.Имам и едно легло до правя пак бюджетно и пак да икономисам време и материал с ламинатни табли там ще се получи идеално канала на ножовете за таблените ми врати и ламината са 8мм.

Прикачен файл

2016-10-21 16.44.44.jpg
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Кухненски шкаф - мивка от масив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: