• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
Всичко за дърводелството
cvetankirilov - специалист
От тези двукомпонентните за паркет ли става на въпрос?
kendal - специалист
Не са само за паркет.
cvetankirilov - специалист
Е хубу де, с тях ще получа ли такава огледална повърхност като на тези от клиповете.Щото на цена ми идват много по-добре и може все пак да се навия и за такъв лак.А за водоустойчивост как са ? :? :? :?
ПС питам аз, ама кой да пита първо гугъла, харесва ми, може и от тях да взема
ZEDYCUS - майстор
От тези двукомпонентните лакове съм доволен, не се драска и става лъскаво прозрачно покритие. Лака е на Декоратор.
Изображение Това е МДФ и за 7-8 месеца използване не се е надрал. :partyman:
griffin - майстор
Епоксидна има по железариите, лятото мислех да си земам мисля че едно кило и втвърдителя бяха 33-40лв. Епоксида гледам че го опъват с горелка като се положи може и да е терсене за работа. Опитай по скоро двукомпонентните както предложи зедекус. Западняците продават някакъв по-рядък епоксид който го ползват за чаши като само изплакват вътрешността на чашата, но в бг. не знам дали има нещо подобно.
EDI - майстор
Има кристален епоксид, идеално прозрачен.Ползва се за бижута, ама струва мама и тати.Удари си цвета с лак на водна основа и отгоре спокойно може да се ползва акрилен или полиуретанов лак.Дава много добър гланц.
cvetankirilov - специалист
След като сам си забраних YOU TUBE, (ако погледам още малко клипове и сигурно ще изхарча всичко за машинки) реших да поработя малко. Справих се с пантите, сложих съвсем обикновени ниско рамо. Успяха да покрият 22мм и 3 мм останаха непокрити, които при затворена врата въобще не се забелязват. За целта си купих "супер скъпите и качествени" фрезери за кръгли отвори марка РАЙДЕР, на убийствената цена от 10,66лв. :-D
Прикачен файл:
DSCI2242.JPG
DSCI2242.JPG (72.74 KиБ) Видяна 2237 пъти
Ето и крайния резултат
Прикачен файл:
DSCI2241.JPG
DSCI2241.JPG (72.33 KиБ) Видяна 2237 пъти
Прикачен файл:
DSCI2240.JPG
DSCI2240.JPG (69.83 KиБ) Видяна 2237 пъти
Прикачен файл:
DSCI2239.JPG
DSCI2239.JPG (66.75 KиБ) Видяна 2237 пъти
а по време на гледането на клипчета научих туй онуй за чекмеджетата и се получи ето това
Прикачен файл:
DSCI2235.JPG
DSCI2235.JPG (68.46 KиБ) Видяна 2237 пъти
griffin - майстор
Добре изглежда :), дъските отпред на чекмеджетата отделно ли ги прави или те са четвъртата страна на чекмеджето?
cvetankirilov - специалист
Отделно са,само за чело, отначало мислех да са на гратова сглобка със страниците, ама се отказах- така е по лесно. не че не пробвах на две дъски и се получи просто така си реших в последствие. в предния пост забравих да благодаря на ЗЕДИКУС, за съвета за пантите :partyman:
EDI - майстор
Цветaне, жив ли си, кaк върви долaпa.Скоро не си доклaдвaл. :partyman:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

Тема "Кухненски шкаф - мивка от масив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: