• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Всичко за дърводелството
cvetankirilov - специалист
Все още не съм готов на 100%, но плота на стария шкаф почти се разпадна и се наложи да се монтира. Имам да правя една страница до пералнята и три рафта за шкафчетата( полвам сега временно от стария рафтовете), ама тях след седмица две. Засега го вкарах в експлоатация.
Прикачен файл:
DSCI2387.JPG
DSCI2387.JPG (62.13 KиБ) Видяна 2567 пъти
griffin - майстор
=D> жена ти вече ти е потготвила следващите проекти :-), ще имаш извнение да си купиш още инструменти хихи.
cvetankirilov - специалист
хахаха да ти кажа право монтирах го и си сипвам една чашка да му се полюбувам( голям кеф да се кефиш на произведението си), и си викам колко хубаво ще е да има и едни шкафчета отгоре............
а за инструментите- така си е, като иска хубави работи, то не става само с теслата :-D
griffin - майстор
Още малко и цялата ти кухня е готова :-D
EDI - майстор
Браво, Цветане, страхотно се получи проекта ти.То с домашните шефове е така.Хем им омекват сърцата, като видят нещо толкова хубаво, хем следващите задачи просто изникват в главите им :-D .Няма отърване.За нас остава удоволствието от работата. :partyman:
bogomilZ - специалист
следвашия шкаф го направи с цокъл долу
EDI - майстор
Аз му бях споменал за цокъл по-рано, но явно е решил да не слага.Ще трябва да внимава с прахосмукачката. :lol:
Andri01 - майстор
Ей,четкаджии! Стига сте го хвалили-я вижте 2-те кърпички над батерията как ги е направил на криво,пък и никак не се връзват по цвят с дървото! И тях ако ги направи ...дървени,цена няма да има!! А и ,да не забрая:браво де,наистина е готино! :prayer:
cvetankirilov - специалист
За цокъла- мислех го ама просто копирах стария шкаф от талаш в нов от дърво, но като се замисля по- добре е с цокъл, спор няма.Сега требе да търся кърпи дервесен цвят заради вас :-D . благодаря на всички за топлите думи, без вашите съвети нямаше да се справя :partyman:
EDI - майстор
Що пък ти, жената да ги търси, ти си по глобалните неща, тя да се оправя с дреболиите. :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Тема "Кухненски шкаф - мивка от масив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: