• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Нямa дa стaне, ще ти спирa в ръцете.
griffin - майстор
Да и според мен е слаб, мен малкия ми диск и лентов е към 280 и определено е кекав.
ZEDYCUS - майстор
Грифин, кекав е защото са сложили от китайските ватове. :lol: Дисковия шлайф е с двигател от Перла 180 вата, няма спиране дори да стържа метална плочка 10мм. :partyman:
griffin - майстор
Може ама за 20-30 евра толко, а и мойто е с лентов и там несъосноста наролките съвсем разказваше играта на мотора след тунинговане се пооправи, но пак като го напъна и намалява оборотите. Така или иначе ще трябва да правя голя тоя е 125 дискове и често ми идва малък, трябва да падне мотор просто че немам под ръка освен един 80в с 5000 оборота ама ще видим.
mavryt4o - майстор
преработената версия стил направи си сам от каквото имаш и в предния и задния край е на панта с винт за нагласяне на височината отказах се от самоход ще си го бутам сам

Прикачен файл

16022015996.jpg
griffin - майстор
=D> дай да го скиваме в действие с едно клипче.
EDI - майстор
Стабилна работа, направо може да шлайфа цели готови табли. :supz:
mavryt4o - майстор
EDI написа:
Стабилна работа, направо може да шлайфа цели готови табли. :supz:
Ами такъв вал ми беше наличен все пак всичко е от скраб стара къща съм дал съм 1 лев за шкурка и 1 за видии . Около 50 санта широчина хваща детаил за дебелина няма ограничение но надали ще ми трябва повече от 5-6 санта .Нямаше да е лошо ако беше метър ама не се знае.....
Фитилчо - майстор
Кажи ми, че си развалил щтрайхмуса с 50 сантиметра вал за да направиш това нещо .... :shock:
mavryt4o - майстор
Фитилчо написа:
Кажи ми, че си развалил щтрайхмуса с 50 сантиметра вал за да направиш това нещо .... :shock:
:-D нищо такова не съм казвал вала е от стар цируляр ей такива неща
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Тема "Самоделни шлайфове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: