• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Всичко за дърводелството
nikolson - майстор
http://www.mdm-bg.eu/brand/product/bid/ ... 27/pid/90/
От пиле мляко и от пръч вълна...
Фитилчо - майстор
Страшно е човеко, направо :) А калпачати гайки с контра има в Евроболт

Може да накараш за следващите стругаря , да ти направи той гайки като на оригинално ментгеме.

Готина идея за боята, имам хамър ефект светло зелен, тъмно зелен и ... червен, май ще е червено :razz:


ЕДИ, веднъж го правиш ебаси... нищо не коства да си го направиш още по джиджено....

А онзи чоп дето искаш да сложиш отгоре за какво е?
ZEDYCUS - майстор
Фитиле чопа е за да подпираш по дълги детайли отгоре на тезгяха. Нали има отвори напречно на менгемето. Горния край на менгемето се монтира наравно с плота на масата, демек не стърчи нагоре, чопа се изважда като ти потрябва. Говорих със стругаря за тях днес , ще се получи работата, но ще е по нататък.
EDI
.... след 10 деня работа менгемето ще придобие работен вид и никой няма да обръща внимание на фасона.Той е само за бъдещите купувачи :-D . :-D :lol: Идеална работа, Ванка. :partyman: А такива гайки требе да има из всички железзарии.Аз съм си купувал М10 и М12.
Мерси Еди. :partyman: Верно имало и по Пловдив таквиз- http://markita.net/search?keys=%D0%93%D ... _price_to=

Взех, че го пуснах вече в ОЛХ. Та ще си покаже ще има ли още. :supz:
griffin - майстор
Успех с продажбата :)
la_bamz - специалист
Браво ZEDYCUS !!! Много, много добре се е получило. Дано успеееш да продадеш/направиш повече !!!
lavka86 - специалист
Браво колега, супер са станали. Видях ги в ОЛХ и ги познах. Успех с продажбите. Нямам си място, бих си купил веднага. :partyman:
ZEDYCUS - майстор
Тая седмица довърших двете нови менгемета, но вече с изваждащ се зъб. Ще кача оцелелите снимки от телефона. Другите снимки от процеса на работа не оцеляха, налази ми компютъра някакъв вирус дето кодира файловете и всичко замина при преинсталацията. :axe: Добре че не може да заразяват информацията на хартиен носител . :)
Зъба е от 20х10мм стомана 45, закрепването реших да не е със заварка, а с усилени винтове със скрита глава. Заварката там щеше да изкриви много предната плоча.

Прикачен файл

07042015801.JPG

Прикачен файл

07042015802.JPG

Прикачен файл

07042015803.JPG

Прикачен файл

07042015807.JPG

Прикачен файл

07042015808.JPG
ZEDYCUS - майстор
Още някоя друга снимка. Винтовете нарочно ги сложих несиметрично, средния максимално нагоре. При натиск да издържи горния край на държача. :partyman:

Прикачен файл

07042015796.JPG

Прикачен файл

07042015797.JPG

Прикачен файл

07042015798.JPG

Прикачен файл

07042015799.JPG

Прикачен файл

07042015800.JPG
al4o - специалист
Е тука вече Утепа вожда =D>
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Тема "Дърводелско менгеме за тезгях ( копие)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: