Всичко за дърводелството
Chefo77 - майстор
чет фев 25, 2021 11:13 pmnikolson написа:
чет фев 25, 2021 5:33 pmEDI написа:
Тез лепенки от де ги зимате... :-D
Това се нарича "скрита реклама" (продуктово позициониране, по народному). Като във филмите с "небрежно" оставени видими етикети.

Честито и много заготовки да си слепяш.
Бинго :) :)
Пичовете си заслужават рекламата, нямам идея откъде успяха да изкопаят фрезата, от седмици няма кьорава бройка в България, поне не и на промоционалната цена. След като най-големите дилъри не можаха, пък познавам този-онзи, мисля че заслужават тънката реклама.
В интерес на истината, тиксото си беше там до кутията, просто реших да хвана момента.
Зедикус, благодаря за инфото. Тепърва ще я разучавам.
mavryt4o - майстор
пет фев 26, 2021 1:47 amChefo77 написа:
чет фев 25, 2021 11:13 pmnikolson написа:
чет фев 25, 2021 5:33 pmEDI написа:
Тез лепенки от де ги зимате... :-D
Това се нарича "скрита реклама" (продуктово позициониране, по народному). Като във филмите с "небрежно" оставени видими етикети.

Честито и много заготовки да си слепяш.
Бинго :) :)
Пичовете си заслужават рекламата, нямам идея откъде успяха да изкопаят фрезата, от седмици няма кьорава бройка в България, поне не и на промоционалната цена. След като най-големите дилъри не можаха, пък познавам този-онзи, мисля че заслужават тънката реклама.
В интерес на истината, тиксото си беше там до кутията, просто реших да хвана момента.
Зедикус, благодаря за инфото. Тепърва ще я разучавам.
В интерес на истината за една машина бош '89 година от Киров писаха имейли до Германия но не можаха да ми намерят резервна част. Тръпков намериха лимитирани бройки с предварително плащане 30 дена доставка но ми я доставиха. С здраве да си я ползваш и поне милион бисквитки да сложиш.
mastodonta - специалист
Някой тук има ли барабанен шлайф и ако да какви са му впечатленията. Струва ли си да се сдобие човек с такава джаджа или е просто из**зица, която ползва от дъжд на вятър?
cvetomir_77 - специалист
Малко да събудя темата.
Новите ми придобивки.
Прикачен файл:
IMG_6821.JPG
Прикачен файл:
IMG_6915.JPG
bulhomes2 - майстор
Честито! Бормашината изглежда масивна. Такава ли е или само изглежда? Наскоро се засилих да взема една подобна, но на място я видях, че е като тия от по 150-180 лв по магазините.
Lisko - майстор
aa, честито, честито. Гледам рендето вади тънка нишка, наточено ли дойде?
Ключето за шпиндела на машината задължително се вързва на една връвчица и връвчицата някъде за машината. Така никога не се губи. :)
cvetomir_77 - специалист
Бормашината е средна хубост, но за сега съм доволен. Поне има мощност (старата като натиснех и спираше).

Рендето дойде наточено, колкото до ключа за бормашината - на капака за ремъка винаги имам залепен магнит. На него винаги стои ключа и няколко свредла.
Chefo77 - майстор
Супер, супер...
Особено рендето кефи :)
cvetomir_77 - специалист
Хайде пак една придобивка от днес. Купих си тази играчка. Малък е, но като за мен е достатъчен. Има много чист срез, но реже на криво. Направих всички възможни настройки както трябва, но пак лентата тръгва сама на ляво и предполагам, че е за нова лента. Поръчах я и ще видим като дойде.

Прикачен файл:
IMG_7093.PNG
Прикачен файл:
IMG_7089.JPG
Прикачен файл:
IMG_7091.JPG
seeker - специалист
нед юни 06, 2021 4:10 pmcvetomir_77 написа:
Хайде пак една придобивка от днес. Купих си тази играчка. Малък е, но като за мен е достатъчен. Има много чист срез, но реже на криво. Направих всички възможни настройки както трябва, но пак лентата тръгва сама на ляво и предполагам, че е за нова лента. Поръчах я и ще видим като дойде.


IMG_7093.PNG

IMG_7089.JPG

IMG_7091.JPG
Чапраза, колега... Затова вероятно криви. Честито за придобиват, каква му е височината на среза?

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: