Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
Честито! Избора ти е много добър, а всичко за тази фреза мисля че можеш да си закупиш от Kumay и то на изгодни цени (мое мнение - не правя реклама на Kumay).

Ето това е по-голямата част от фабрична окомплектовка за тази фреза. Има и още приспособления, които могат да се закупят отделно или сам да си изработиш.

Изображение
cvetomir_77 - специалист
Ето и новата ми придобивка:
Прикачен файл:
IMG_3441.JPG
Прикачен файл:
IMG_3442.JPG
IMG_3442.JPG (110.52 KиБ) Видяна 1454 пъти
Прикачен файл:
IMG_3443.JPG
IMG_3443.JPG (106.49 KиБ) Видяна 1454 пъти
Прикачен файл:
IMG_3444.JPG
EDI - майстор
Честито, Цветомире, много да те радва машинката. :supz: Като поработиш и натрупаш впечатления, може да драснеш някой и друг ред.
Chefo77 - майстор
Супер е!
Много искам и аз да си взема абрихт, но нито има къде да го сложа, нито какво да правя с него :)
nikel - специалист
Честито.Миналата година и аз си взех такова - върши ми много хубава работа, но скъса ремък.Сложи черния капак за стърготините,в противен случай няма да тръгне.Резервни ремъци от доставчика,китай или Русе.
Адреса е по назад в темата.
п.п. И аз нямам място,но съм решил да си направя един навес 5 на 3 метра това лято.
cvetomir_77 - специалист
вт фев 12, 2019 11:46 pmnikel написа:
Честито.Миналата година и аз си взех такова - върши ми много хубава работа, но скъса ремък.Сложи черния капак за стърготините,в противен случай няма да тръгне.Резервни ремъци от доставчика,китай или Русе.
Адреса е по назад в темата.
п.п. И аз нямам място,но съм решил да си направя един навес 5 на 3 метра това лято.
Защо пък от Китай? На моя пише, че е произведен в Германия, а и аз го купувам от Германия. В комплекта има два резервни ремъка!
пишман_майстор - майстор
Снимай етикета, но да не те разочаровам, виждал съм този абрихт в различни цветове и имена . Всичките бяха китайци. С големи производствени допуски и толеранси. Шепах в ниския ценови сегмент са си преетикирани китайчета. По-скъпите им модели, не знам, не съм се интересувал, но и като гледам моделите на Бернардо, Холцман сходни на Шепах...пак са си китайци,
Познат съсед ми е носил такъв да се позанимая, отказах му ....
Което не значи , че е автоматично проблем, но за тези пари-толкова. Щом си доволен, няма лошо, ще ти върши работа...не го товари и не е за по-продължителна работа.
nikolson - майстор
Това по-нов, малко по-голям модел и за триста (немски) пари, толкоз. Вероятно е "асемблиран" в Германия, или не пише Мейд ин Джърмани, а само Шеппах Гмбх.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт фев 12, 2019 3:28 pmChefo77 написа:
Супер е!
Много искам и аз да си взема абрихт, но нито има къде да го сложа, нито какво да правя с него :)

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: