Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
Офертата си е много добра според мен. Подобен бациг купувах за към 500 лв от съдия изпълнител, +100 лв за смяна на лагерите на мотора и тестове за евнтуални проблеми. Добавил съм му и пускател за около 100 лв. Няма да смятам транспорта и къщичката, където съм му направил. Абрихта изглежда да е с щрайхмус, а за такъв се бях засилил да дам 1200 лв някъде. Фрезите обикновено са към 500 лв... 2400 по мойте сметки, па го дават за 1200. Ако ги нямах - утре щях да съм ги купил...
themask - специалист
пон фев 01, 2021 4:48 pmbimbaeco написа:
Може да е анемичен човека бе, защо веднага с лошо :).
Вари парчета от банцига и пие сутрин на гладно да си вдигне желязото в кръвта.
Бхахаха, то ръждата не е железо вече ;)
Chefo77 - майстор
Оборудването продължава :)

Прикачен файл

CCEEF9B9-1DEC-4B59-803C-1410FEEFD8B3.jpeg
EDI - майстор
Май склад ще ти трябва вече. :lol: А честита машинка..Тез лепенки от де ги зимате... :-D
Chefo77 - майстор
Не склад, Еди, цех трябва вече. Тази година ще ни се вземе здравето от стъпала и фигури...
Какви лепенки?
bulhomes2 - майстор
Чефо, че това за какво ще го ползваш? Аз имам на ток и общо взето рядко го ползвам, хем, че правя мебели, плотове от масив и т.н. Па ти нали паркет слагаш. Затова се чудя за какво друго може да се ползва?
Chefo77 - майстор
Не е казано, че цял живот само паркет ще правя, Веско :)
EDI - майстор
Ролката, не е ли лепенки/тиксо. :? :-D
ZEDYCUS - майстор
Ролката е тиксо. Чефо са му го дали да опакова машините за новия склад. :cool:
Па забравих да му честитя придобивката.
Много хубава екстра има уредът, мериш заготовката - да кажем 5 см, плочата я нагласяш на 2,5 см и бисквитката се реже на центъра на детайла. Няма нужда да пресмяташ дебелина на диска. Демек е за скарани с математиката. :partyman:
nikolson - майстор
чет фев 25, 2021 5:33 pmEDI написа:
Тез лепенки от де ги зимате... :-D
Това се нарича "скрита реклама" (продуктово позициониране, по народному). Като във филмите с "небрежно" оставени видими етикети.

Честито и много заготовки да си слепяш.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: